Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha még sosem ittam, és lehúzok...

Ha még sosem ittam, és lehúzok egymás után. Többi lent 16F ?

Figyelt kérdés
Ha még sosem ittam 1-2 liter sörnél többet egyszerre, és lehúzok egymás után 6-7 felest röviditalból, mennyi idő alatt üt be?, és mit fogok érezni? Össze fogok zuhanni vagy mi lesz? 67Kg és 174 centi vagyok.

2016. ápr. 9. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit iszol. Tavaly karácsony előtt, a barátomnál iszogattunk és folyamatosan töltögetett valami gyógynövényes italt kis pohárkákba. Ő jól bírta, én 4 vagy 5 pohárka után éreztem, hogy ha még egy kortyot is iszok, mind kihányom. Aztán már késő volt. Hírtelen jött a hányinger. Ez kb 23h fele tört rám és hajnali 4 ig a wc-t ölelgettem..Amikor már mindent kihánytam, még akkor is hánytam. Epét. Néha fel fel keltem..elmentem lefeküdni, gondoltam elalszok, de nem. Mihánt lehajtottam a fejem éreztem, hogy forog velem a világ, és már rohantam vissza a fürdőbe..Aztán gondoltam, segítek magamon iszok vizet..na attól még inkább hánytam. Végül már virradt amikor egy bögre zöld teától jobb lett. Azt hittem ott halok meg. Azóta nem ittam. Még újévkor sem. 168/58 kg :D :D
2016. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommentet, ment a zöld kéz. Jöhetnek még hsz-ek. :D
2016. ápr. 9. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

7 feles palinkatol szetutod magad,teljes sötétség,Hányás,de olyan szinten hogy akár hason fekve.50 fok+

7 feles jagertol durván berugsz,nagy valoszinuseggel hánysz,de képben leszel.35 fokos a jager.

7 feles dinnyevodkatol valószínűleg berugsz de nem hánysz

hánysz.15 fokos.


De függ attól, hogy mit ettél előtte,mennyire bírod,mennyi idő alatt iszod meg..

De ha 1-2 liter sör idáig a legtöbb amit ittál( nem tudom mennyire rugtal be tőle) de szerintem akkor még a dinnyevodkatol is fejreallsz.

Óvatosan próbálkozz.

2016. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semennyire nem, meg sem éreztem szinte. Jöhetnek még kommentek, amúgy ment a zöld kéz. ;D
2016. ápr. 10. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod akkor mintha vizet innál ha meg nem akkor véged.
2016. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!