Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha vodkát valami üdítőitallal...

Ha vodkát valami üdítőitallal keverünk, valóban nem lesz olyan a vodka hatása?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a hatása meglesz, csak nem kapar annyira, könnyen lemegy mondjuk narancslével, viszont úgy be fogsz baxxszni mint a kisangyal. vagy kisördög
2016. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A hatasa valtozatlan csak konnyebben csuszik..
2016. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj, dehogynem lesz.:D Tudnék róla mesélni! Ahogy előttem is mondták, csak könnyebben csúszik, és így szerintem könnyebb is legurítani nagyobb mennyiséget belőle, mert élvezetesebb.- Legalábbis az én véleményem szerint.

Nekem pl. sikerült gyönyörűen beb...ni már úgy, hogy kevertem narancslével, Fanta narancs/ citrommal, de Epres Cappyvel csúszott a legjobban, így leküldtem vagy 10 felesnyit.:D

2016. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Pooontosan. :D Alattomosan itatja magát és mire rájössz, hogy ebben vodka is van már rég az asztalon táncolsz. :D
2016. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél deci vodka az fél deci vodka akkor is, ha egy stampedliből iszod tisztán, meg akkor is, ha két deci narancslével kevered.
2016. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D igazából még egy kicsit fiatal vagyok, és nem tudtam hogy kipróbáljam e szombaton, de majd kifogom:DDD Na és mit csinálnátok ha van 0.5 l vodkátok, és buli előtt találkoznátok kb 5 fős csapattal?:/ megkínálnátok őket, vagy mivel attól ugyse lehetne berúgni olyan kicsitől, ezért ti innátok meg?
2016. ápr. 13. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért fél liter eléggé megártana ha egyedül innád meg mind. Főleg, hogy mondtad, hogy eléggé fiatal vagy.
2016. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi csak kicsit vagy fiatal. :D
2016. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"megkínálnátok őket, vagy mivel attól ugyse lehetne berúgni olyan kicsitől, ezért ti innátok meg?"


Te fél liter vodkát akarsz meginni egyedül???

Hát gratulálok.

Húzd csak le azt az az üveg vodkát, csak aztán ne lepődjél meg, ha esetleg egy kórházban fogsz kikötni gyomormosáson!

2016. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

fél liter vodka azért még nem kórház..normál esetben legalábbis.mondjuk ha nem óvatos az ember,akkor árok azért lehet belőle:D

szép lassan iszogatva fél liter az pont a határ:D kanbulihoz pont ideális hatás.

2016. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!