Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 felles házi pálesz és egy...

1 felles házi pálesz és egy doboz kőbányai mikorra megy ki a szervezetből biztosan, ha délelőtt 10:30-kor ittam?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 10:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
Masnap
2016. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtette írni, hogy 83kg vagyok.
2016. ápr. 23. 10:22
 3/15 anonim ***** válasza:

Én szoktam néha ezt alkalmazni:


[link]

2016. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Helyesírás ohne, ócska piák, ráadásul délelőtt 10:30-kor. Proletariátus, így szeretlek!
2016. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Telefonról tettem fel a kérdést, és most is arról írok. Nem kiokosítást kértem, és bocsánat, hogy nem több ezres whiskyt, vagy hasonló italt vettem. A jövőben örülnék, ha kizárólag csak a kérdésre koncentrálnál.
2016. ápr. 23. 13:11
 6/15 anonim ***** válasza:
off. én is inkább a házi páleszt választanám a bolti lutymók helyett. És miért ne lehetne inni szombaton nap közben, ha nem melózik?
2016. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak. Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert este 21:00-kor kocsival kellene mennem, de akkor tényleg csak másnapra megy ki teljesen az alkohol?
2016. ápr. 23. 14:04
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

" off. én is inkább a házi páleszt választanám a bolti lutymók helyett. És miért ne lehetne inni szombaton nap közben, ha nem melózik?"


Házi pálesz = acetonos lötty

Kőbányai = szar ször

DÉLELŐTT FÉL 11-KOR INNI? Öcsém. Ez igen, legalább ebédig bírnád ki.

2016. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már megint te! Egyéni döntésem mikor, és mit iszok. Nem vagyok az öcséd. Feltettem egy kérdést. Ez az oldal pont ezért van. Te pedig ismét nem a kérdésre válaszoltál, csak okoskodsz itt.
2016. ápr. 23. 14:13
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

66% TE még biztosan nem ittál valódi, rendes házi pálinkát. Van akinél bele kerül a réz eleje, de olyantól nem vesz a ember pálinkát. azt azért lehet érezni. Amit meg a boltban pálinkának hívnak, az aromás alkohol, sosem látott gyümölcsöt, tehát az a lötty. A Kőbányai valóban nem a legminőségibb sör, de az alkohol tartalma sem valami magas.

Szóval ha este 9-kor akarsz vezetni és csak tényleg ennyit ittál, nevetve kimegy belőled addig.

2016. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!