Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Bushmillsnek (fehér címkés)...

A Bushmillsnek (fehér címkés) milyen íze van?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A Bushmills mindegyik finom, telt, érett aromáju.
2016. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:
54%
Az ízé alapvetően elég jó, tiszta, finom malátás, füstmentes. Viszont az árához képest nem kevés szeszes-száraz jelleg is van benne, ami ízléstől függően nagyon zavaró is tud lenni. Én pl. mikor utoljára vettem, kb. nem tudtam tisztán meginni (de mondom, nem mindenkit zavar ennyire). Időnként lehet vele találkozni ötezer párszázért, ennél drágábban viszont már nem túl jó vétel.
2016. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszer vettem egy kocsmában, akkor oda és vissza voltam érte, majd néhány hónap múlva vettem egy üveggel magamnak. Utána rájöttem, hogy mégsem olyan hihetetlenül nagy eresztés. De finom, szerettem, csak jobbra emlékeztem. Az zavart engem is mint Phoney-t
2016. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!