Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A net szerint egy feles...

A net szerint egy feles pálinkát két óra alatt bont le a szervezet. Tehát ha valaki megiszik 10-et egy este, akkor már csak 20 óra vagyis kb. egy nap múlva vezethet csak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha a gyomrodban sióorba állitod a feleseket és semmi tolakodás.
2016. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy a szervezet mennyi idő alatt bontja le, nem azt jelenti, hogy annyi idő után nem mutatható ki a vérben!!
2016. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10 feles pálinkánál már sokszorozódik az idő.

Nem gondolhatod,hogy a 6-7-8-9. pálinkát is ugyan úgy 2 óra alatt bontja le mint az első 1-2-3-4-mat.

2016. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát egy ilyen este után a következő napon már nem lehet vezetni?
2016. máj. 7. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 feles után másnap a járás nem megy... Nemhogy a vezetés.
2016. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 feles úgy kiüt, hogy a következő nap felét végigalszod, a másik felét meg még kóvályogva, nem tiszta fejjel töltöd el, szóval akinek ilyen állapotban eszébe jut kocsiba ülni, az nem normális. Aki tudja, hogy vezetni fog másnap, az 1-2 felesnél többet ne igyon előző este, különben könnyen a búcsút mondhat a jogsijának!
2016. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
mitt töröcc vele! csak akkor szondáztatnak meg ha balesetet okozol, vagy részt veszel benne,..én reggel mikor indulok, a szolgálatba,mindig bedobok egy felest a jófajta háziból.reggel fél hatkor nincs forgalom & figyelmesen vezetek rendörtöt sem találkoztam még ilyenkor.
2016. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-nek sajnos igaza van.

Vagy feljelentésre, vagy razziakor, vagy balesetkor szondáztatnak.

Ugyan úgy lefossa a rendőr a piros lámpázást, a közúti veszélyeztetést is. Napi szinten látom, hogy rendőr szeme láttára olyan közlekedési szabályokat vétnek az emberek, ami forgalmi vizsgán egyből buktató.


De ettől még kérlek, hogy ne ülj részegen volán mögé, mert nem te leszel az, aki megsérül, hanem valakinek az anyja, vagy a gyereke.

2016. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok #8-tök gazad van ,én csak a magam példáját írtam le,én egy felest meg sem érzek, úgy hozzá vaok szokva, de azért ne piáljatok ha vezettek!
2016. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!