Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi volt a legtöbb alkohol,...

Mennyi volt a legtöbb alkohol, amit valaha ittál?

Figyelt kérdés
Mennyire voltál "kiütve"?
2016. máj. 22. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy liter pálinka.

Képben voltam, de a tudat egy olyan szintjét képviseltem, amit kevesen ismernek :D

2016. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg konyak, egy szál egyedül. Szerelmi bánatom volt... másnap reggel hatkor kiszedtem magam az ágyból, mert edzeni kellett menni (egyetemre jártam, kellett az aláírás, nem hagyhattam ki). Alig találtam oda. Állandóan azt éreztem, le kell feküdnöm... Imádkoztam, hogy talajgyakorlatok legyenek, de edzőbá megneszelhetett valamit és felzavart a futógépre. 15 perc után semmi bajom nem volt. Azóta tudom, hogy a futás nagyon jó másnaposság ellen, és azóta nem tudok ránézni a konyakra :D
2016. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 üveg pezsgő, másnap olyan hányingerem volt tőle, hogy összehánytam az eperföldet.
2016. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy doboz sör. Nem voltam kiütve.
2016. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gnoomage ***** válasza:
8-10 sör + 5-6 vodka, utána kicsit képszakadás de többiek szerint még egy "kisebb" mennyiséget megittam...
2016. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmi bánat miatt reggel 8-kor egy üveg Kalinka, húzóra. Teljesen képben voltam, de annyira rosszul, hogy tudtam: ez a nap az utolsó ebben a földi létben. Túléltem. Ééééés jött a másnap. Akkor is tudtam, hogy meghalok. Egyébként sosem ittam, 25 éves nőként ez, akkor jó ötletnek tűnt.
2016. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8 sör 8 feles és egy üveg bor volt a max. amit egy nap ittam, de ezt reggel 9-től éjfélig ittam, utána mondjuk berúgtam volt kis képszakadás 1-2-őt hánytam de nagyon vészes nem volt. Ha arra gonolsz mikor rövid idő alatt a legtöbbet ittam, akkor egyik szilveszterem mondanám, mikor jóval később értem a buliba mint a többiek és csesztettek hogy hozzam be őket ivásba. 2 óra alatt megittam 2 sört és összesen 6 deci töményet, 1-1 dl Hubertust, jagert, royal vodkát, házi szilva pálinkát, portorico 60 rumot, abszintot. Ezzel nem csak behoztam, de meg is előztem őket viszont kb. 5-6 órás emlékezetkiesésem volt, és széthánytam mindent.
2016. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kb 1 deci vodka, nagyon ritkán iszom, józanul is hülye vagyok, nem kell rontani rajta.

Haveri körömből van aki lehúzott fél üveg abszintot töményen és meg se látszott rajta.

2016. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Trevor. ***** válasza:
Kb. 2,5 dl whiskey és 2,5 dl vodka, majd ezekre egy üveg sör. Hánytam tőle és egy óra emlékezetkiesés volt. És eléggé másnapos voltam.
2016. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
két üveg vodkát sikerült valahogy leküldeni egyszer:D vége az lett,hogy nem tudtam magamról másnap reggelig,és széthánytam a saját házam xd
2016. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!