Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van, hogy néhány embert...

Miért van, hogy néhány embert hizlal másokat viszont fogyaszt az alkohol?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Aki sokat iszik, az hízik tőle mivel a sörnek is van kalóriatartalma. Aki mèrtékkel issza az fogyhat mellette. Èn 30 kg-ot adtam le ùgy hogy heti 2-4 sör lecsúszott. Aki a sörre fogja a hízàst, az vagy sokat vedel avagy lecsúszik reggelire egy kis szalonna meg fehèr kenyèr.
2016. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mutass már nekem egy embert, aki fogy az alkoholtól...Az alkohol minden ember által fogyasztott formája hízlal. A tisztaszesz mondjuk nem, de azt igyon az, akinek két anyja van.
2016. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem maga a pia hizlal, hanem az, hogyha piálsz, akkor zabálsz is
2016. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mennyit és mit iszol. Én 2 évig rendszeresen söröztem napi 2 üveg de volt hogy minden hétvégén, általában pénteken lecsúszott 3-4 üveggel is. Sosem rúgtam be ennyitől, és sosem részegedtem le egy ilyen kis sörözéses bulin a haverokkal, de én nekem nagyon megdobta a súlyomat. Igaz én mellette sokat is nassoltam és lusta életmódot éltem, semmi mozgás, munkám is ülő munka volt semmi extra. Ezt az életmódot abbahagytam, kb évente 3 szor iszok alkoholt mert sofőrként dolgozok, és magán életembe is elég sokat vezetek mert sajnos így alakult az életem hogy mozgalmas életem van 1-2 nap kivételével. Én emellett elkezdtem mozogni és a kajálásomra is odafigyelek hogy 40 éves koromra ne menjek tönkre teljesen a sok autóban való üléstől. Persze egyből lepattant rólam másfél év alatt bő 30 kiló, és erősödtem is mellette. Persze tavaly októberbe 3 hátig itthon voltam, mert nem volt úgy meló, csak alapbért kaptam és az előtte lévő túlórákba össze szedett pénzemből éltem, meg egy héten volt 2 éjszakai utam akkor kaptam picivel jobb pénzt és akkor ugye üres óráimba mindig mentem kocsmába picit iszogatni sört, meg beszélgettem 1-2 ismerőssel. Persze látványosan felszedtem 6 kilót abba az 1 hónapba. Olcsó söröket ittam de akkor is. Akkor döntöttem el hogy ennyi volt, nincs tovább, befejezem. Karácsony napján 25-én szívtam el az utolsó doboz cigimet mert abból is elegem volt hogy sokat költök rá, és hiába sportolok mellette sokszor kapkodom a levegőt. Azt is megszüntettem. Persze picit híztam mellette akkor is mert valamivel a mozdulatot pótolnom kellett, de azt is fokozatosan abbahagytam.
2016. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek azért híznak tőle, mert esznek normálisan, és az alkoholnak azért van fűtőértéke rendesen. Mások azért fogynak, mert semmit nem zabálnak, csak vedelnek. Kb. ez az ok, de az alkohol nem fogyaszt, az egész biztos.
2016. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%
Fogyasztani nem fogyaszt senkit az alkohol, sőt, ha ugyanannyit zabál hozzá az illető, akkor az több kalóriát jelent. Azok szoktak elfogyni, akik az étkezést hanyagolják a pia előnyére.
2016. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogyasztani 2 esetben fogyaszthat. Egyik az, hogy ha valaki nagyon durván alkoholista, és már végső stádiumban van, csak iszik és nem eszik semmit. Ismertem egy ilyen embert 180cm felett volt és nem volt 40kg mikor meghalt, utolsó heteibe csak ivott, nem evett semmit. A másik eset mikor fogyaszthat az az, hogy ha egy jól kigyúrt ember kezd el alkoholizálni. Ilyent is imerek. A srác volt 80 kg főleg izomba, egy hétig lent volt a horvát tengerparton bulizni, minden nap vedelt, nem edzett és össze-vissza zabált, nem úgy ahogy egy kondis szokott. Mire hazajött 74kg volt. Ha egy átlagos életmódú ember, aki átlagosan táplálkozik, mondjuk nekiáll napi 3-4 sört legurítani, de ugyanúgy eszik és mozog továbbra is az vagy hízni fog tőle, vagy ha nagyon gyors az anyagcseréje és alapból vékony, akkor nem hízik, de fogyni sem fog.
2016. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az alkohol nagyon erős vízelvonószer. ezért rövidebb távon mondhatjuk,hogy kevesebbet mutat a mérleg.

hosszabb távon kb semmi hatása nincsen a testsúlyra."csak" a szervezetet mérgezi szépen lassan.

2016. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt, de pl. én ha iszom, akkor megfelelő feltételek esetén nem eszem, márpedig ha én kihagyok egy minimum 800 kcal étkezést (nem tudok picit enni), az jelentős, miközben inni kizárólag kicsike mennyiséget vagyok képes, minimális kalóriatartalommal. Bár sosem vehettem észre, hogy fogyaszt, mert nem iszom gyakran s akkor is inkább evés után, amikor már nem segít, hogy nem eszem utána.

Ha valamit keményen beavatkozik, akkor "fogyaszthat". Pl. ha valaki kevéstől beáll, majd alszik egy napot és 2 napig rosszul van és nem tud enni... Mindenképpen a kalóriadeficit fogyaszt, ezt nem lehet megkerülni.

2016. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem hizlal,mert utánna folyton éhes vagyok. Pl.a sztárokra gondolok,hogy milyen vékony némelyik alkoholista ribike
2016. máj. 22. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!