Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kóstolta már valaki ezt a likőrt?

Kóstolta már valaki ezt a likőrt?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen? Nagyon gagyi?


2016. máj. 31. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Értem én. A Bailey'st én is magában iszom, a Jägert is, sőt a lemoncellót meg az arancellót is ebéd után, de ezek nem olyan likőrök, hidd el :)

Vannak olyan italok, amelyeket magában kell inni, és vannak kifejezetten koktélokhoz készült italok. A málnaszörpöt is megihatod töményen, de szódával vagy vízzel hígítva azért jobb.

2016. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább valami gyümis Fügyülőst. Nem túl izmos nem is gyenge, bármikor megiható.. (Bár tény, likőrnek nem mondanám)
2016. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
aki nem bírja a normális piát, csak az ilyen gejl szarokat, az ne igyon. vagy akkor már inkább csináljatok valamilyen koktélt, mojito, cuba libre stb.
2016. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

# 13-as, ezek valami szabályok? Ki vagy te, hogy megmondod kinek mit kell innia?


Az értelmes válaszokat köszönöm.

2016. máj. 31. 17:33
 15/15 anonim ***** válasza:
csak leírtam, hogy az ilyen erőltetetten piálni akaró, de a piát nem bíró emberek nagyon szánalmasak. lehet velem nem egyetérteni, de az igényes emberek többsége így gondolja.
2016. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!