Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha megiszok 1,5 deci vodkat...

Ha megiszok 1,5 deci vodkat buli elott, nagyon berugok?

Figyelt kérdés

Nem adnanak ki nekem alkoholt, plusz nem is akarnek olyan sokat kolteni igy arra gondoltam h elotte megiszom - negyedorankent fel deci ut kozben.


Nagyon be fogok rugni? Szeretnem elvezni is a bulit, ha ertitek, nem akarok hanyni meg ilyesmi. Eddig nem nagyon fogyasztottam alkoholt, multkor taborban viszont egy 0,3-0,4 decitol mar eleg boldog voltam.


16/L



2016. jún. 5. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
0,4 decitol? Az konkretan egyetlen feles. Ha valoban ez tortent, akkor szerintem hanyagold a töményet, mert nem csak egyaltalan nincs a szervezeted hozzászokva az alkoholhoz, de alapjáraton is nagyon könnyen berugsz. Gondolom nagyon vékony vagy. Inkabb mozogj a koktélok, froccsok világában.
2016. jún. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Neked a buli az ivászatot jelenti ? Máshogy nem is tudod jól érezni magad ? Akkor minek mégy oda ?
2016. jún. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Attól most tekintsünk el, hogy 18 év alatt nem engednek be szórakozóhelyre, de ha odaállítasz részegen, még el is hajtanak onnan már a bejáratnál.

Inkább őrizd meg a női méltóságod és ne piálj kötelességből, nagyon szánalmas látvány egy részeg tinike, persze napiszarra jók lesznek a "barátok" által feltett képek.

2016. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Veronica16 válasza:
Biztos hogy berugsz ennyi piátol ès ha mèg beteg is leszel ès nem vagy hozzászokva akkor többet nem nagyon iszol piát.
2016. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!