Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van hányingerem egy kis...

Miért van hányingerem egy kis korty pálinka után?

Figyelt kérdés
Amint legurítok egy kicsit is, rögtön úgy érzem hogy jön vissza. Lehet ez vodka JÄGER vagy pálinka. Ha azt a mennyiséget kicsit keverem pl narancslével akkor simán legurítom. Ez a hányinger elmúlik, de 1 percig tényleg nagyon rosszul vagyok. Nem olyan egetverő probléma, de nem tudnám ezt valahogy kikerülni? Olyan maró érzés a torkomban. Ha zsírosat eszek pl?

2016. máj. 28. 12:32
 1/7 anonim válasza:
Vagy becsömöltèl, vagy csak nem birod.egyèl sòsat előtte.
2016. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Összerántja a nyelőcsövedet.
2016. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert sz*r.:D
2016. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Markandilo válasza:
16évesen tisztán ment minden. Sőtt 21 évesen a kedvencem deci portó 60% os 2db jégkockával és nem vicc. Imádtam most már tatának érzem magam 34 évesen és ha nem megy akkor rostos vagy bármi más üdcsi egy korty előtte és utána és no para :D
2016. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz, ahogy mondod, hogy utána iszok valamit úgy nincs semmi bajom, csak azt kérdeztem hogy mitől van ha nem! :D
2016. jún. 11. 08:43
 6/7 Veronica16 válasza:
A szervezeted nem birja az alkoholt.
2016. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, de már mind1. mostanában nincs ilyen problémám.
2016. júl. 7. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!