Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A mazsolabort mivel érdemes...

A mazsolabort mivel érdemes keverni hogy ne legyen túl édes?

Figyelt kérdés
A boltban vettem kíváncsiságból. Az a görög Mavrodaphne. Gondoltam hogy édes lesz, de azt nem hogy ennyire. Érdekelne hogy mivel volna érdemes keverni? (Nem kell ütősnek lenni, csak ihatónak.)
2016. jún. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak rontani tudsz rajta. Add annak, aki szereti!
2016. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Azon nehéz rontani :) ócska egy bor. 350es talán a maradék cukor... ha jól emlékszem.

Sütibe jó lesz. Vagy palacsinta tésztába. Vagy dobd ki. 1000 forint nem sok tanuló pénz. Esetleg Balzsam ecettel összekeverve jópofa saláta öntet.

Haverjaidnak vidd be munkahelyre, hogy kóstolják meg, mennyire tömény. Hátha megkíméled őket attól, hogy ők is vegyenek.

2016. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ízlett. Úgy, ahogy volt!
2016. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:) vedd fel a kapcsolatot 3assal és haverkodjatok össze. Ő meghív egy sörre, te meg neki adod a bor maradékát.
2016. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg lett oldva a probléma. Volt itthon száraz pezsgő és összeöntöttem vele. Úgy már egész jó lett.
2016. jún. 20. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó, pedig már készültem a haverkodásra!

3-as voltam.

2016. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!