Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg bort vigyek, vagy...

Egy üveg bort vigyek, vagy két üveg sört?

Figyelt kérdés
Városi szabadtéri buliba megyek, olyanba, ahol a piát-kaját magadnak kell vinni. Nem tervezek sokáig maradni, és nagyon ittas sem szeretnék lenni. Nem tudom, hogy mit vigyek, két sört, csak félek, hogy attól pisilnem kell, vécé meg nincs. Vagy egy üveg bort, csak attól meg félek, hogy berúgok, ráadásul borral jobban mellé lehet lőni minőségben, mint sörrel. Mi a tanács?
2016. jún. 28. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt vidd, amit jobban szeretsz, bort megoszthatod másokkal is, nem kell mind meginni.
2016. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2016. jún. 28. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél a borhoz szénsavas vizet, a fröccstől nem fogsz berúgni.
2016. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én előre kevert fröccsöt vinnék. Felpezsdít és ellazít, de nem kábít nagyon és melegben jól esik a szóda is. Műanyag poharat is lehet vinni és mást kínálni, ha neked sok. Vagy bor és szóda külön és ott keverni.
2016. jún. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat nekem egesz mas velemenyem van a froccsrol:D froccskocsmaban(ha mar ott voltunk mi mast) megittuk 2 vodorrel 2-en,ami fejenkent egy liter.hat en nemtudom mi volt benne milyen aranyban,de mintha holapattal vagtak volna tarkon xdd
2016. júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!