Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen otthon elkészíthető...

Milyen otthon elkészíthető finom és egyszerű szeszes italokat ismertek?

Figyelt kérdés

Pl: Vodka narancs, whisky kóla, ilyenekre gondolok! :)

Otthon elkészíthető finom italokat szeretnék kicsit variálva mert unom a sör és a rövid variációt! :)

Természetesen társasággal fogyasztom!

Egyszerű elkészítésű italokra gondolok nem bonyolult koktélokra! :)

Inkább a hölgyet szeretném boldoggá tenni egy finom itallal!



2016. júl. 22. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
fütyülős limonádé, fény, vodka-100%-os őszibarack, cherry-őszilé, pezsgő-vattacukor
2016. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

unod a sört meg a rövidet?akkor mixeld őket:D

félliteres sörből fél decit(vagy 1decit,ha bátor/kemény vagy)leiszol,és feltöltöd vodkával.ezt hívják rakétának:D

én citromos sörrel,és 1deci vodkával csináltam,a 3. ilyen után azt nem tudtam merre vagyok arccal xd

2016. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csoki likorok koktelok kb minden elkeszitheto otthon nezz neten recepteket.
2016. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Likor kiesik (most h vegig olvastam a kerdest) de egy koktelt nem nagy cucc oszedobni de ha csajnak lesz akk pina coladat vegyel boltba vagy sangriat ha nincs zsd
2016. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!