Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Beleraktak valamit az italomba?

Beleraktak valamit az italomba?

Figyelt kérdés

Mindig is figyeltem erre, bárhova mentem hogy nem hagyom teljesen magára a kikért italomat sehol. Legutóbb is így esett. Soha nem mentünk távolabb még bagzáskor sem csak annyira hogy rálássunk a dolgainkra. De nem ezt akarom elmesélni hogy vajon én hol hibáztam csak tudni szeretném hogy gyanakodhatok e az italomba csempészett drogra?


A hazaút ködös nagyon az elfogyasztott alkohollal szemben aránytalanul de nincs teljesen kiesve. Ami pedig a pokol volt éjszaka miután hazaértem elaludtam nem volt semmi, csak felkeltem pár órára rá hogy istentelenül szomjas vagyok. kimentem kortyoltam a vízből de le kellett tennem és leülnöm mert a szívem a fülemben kezdett kalapálni és hányingerem is lett és gondolom ülve beájultam mert az nincs meg csak hogy a párom szólongat hogy mi történik mert furcsa hangokat adtam ki aztán meg verejtékezni kezdtem és nem nagyon voltam a testem tudatában csak rettenetesen voltam. Aztán egy idő után jobb lett.

Soha nem vesztettem még eszméletem és így nem voltam rosszul hogy képtelen legyek mozdulni rendesen.


Remélem nincs nagy baj mert gondoltam pánikrohamra is. de az sem jellemző, sőt.


Előre is köszi!



2016. aug. 11. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Jól berúgtál ráadásul valami kommersz szart ittál.
2016. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Elsővel értek egyet, szar olcsó piáktól ilyen a berúgás. És egyébként meg ha nem sok mindenre emlékszel, honnan tudod, hogy ehhez a hatáshoz aránytalan volt az elfogyasztott pia mennyiség? Lehet, hogy kiesett pár feles...
2016. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

A pánikroham az nem ilyen


Lehet hogy nem ettél előtte és aznap kevés folyadékot ittál


Na meg ha valami mégis benne volt akkor meg még itt vagy

Nem? :)

2016. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Bármi lehet. Lehet, hogy többet ittál a kelleténél, vagy valami megtámadott, vírus pl., és leesett a vérnyomásod. Az is lehet, hogy te szedtél be valamit, pl. lázcsillapítót, fájdalomcsillapítót korábban, és ráittál. Na, az ki tud ütni keményen.
2016. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kizart, de lehet szimpla ajulasos rosszullet is
2016. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Mit ittál és mennyit?

Ha csak egy pohár valamit, akkor nyilván annak nem lehetett ilyen hatása.

Ha több mindent, keverted is, stb., akkor meg simán lehet a piától. Nem mindig ugyanúgy bírja senki sem.

2016. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
A túl sok cigi is okozhatta amúgy, nem csak a pia. Ne cigizz.
2016. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Bagzáskor? :D Bagzani a macskák szoktak, nem?
2016. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha ködös volt hazafelé az út, az a piától is lehetett, és ha valaki sokat iszik, akkor is nagyon szomjas után és a szíved is kalimpálhatott attól.

Ha beletettek volna valamit az italodba, akkor kiesett volna minden egy jó időre.

2016. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

"Soha nem mentünk távolabb még bagzáskor sem csak annyira hogy rálássunk a dolgainkra."

És szerinted meddig tart beledobni valamit? De egyébként meg nem túl valószínű.

2016. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!