Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Majdnem szívrohamom volt...

Majdnem szívrohamom volt szerintem tegnap éjjel, lehet beleraktak valamit az italomba?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentünk bulizni. Meg tudom számolni a két kezemen életemben hányszor hánytam piától, akkor mindig: szédülök meg hányok. DE csak ennyi. Mindenre emlékszem, nincs "szakadás", meg tudok rendesen beszélni, normális hangnemben csak nagyon szédülök.


De a tegnap este szörnyű volt. Sokat ittam, de szerintem nem is lett volna baj ha nem megyünk be egy bárba. Ott ittam 3 italt vodkából (vodka narancs, vodka alma stb) meg előtte is ittunk.

Mire beértünk a diszkóba már hánynom kellett és majdnem kiugrott a szivem a helyéről. Szóval kijöttem volna a mosdóból nem a hányás volt a baj, de felkelni alig tudtam a földről úgy vert a szívem meg így 1 másodpercre iszonyat megfájdult majd gyorsan elmúlt, majd hirtelen 1 mp-re megint valami mintha hirtelen belémhasított volna a szívemnél majd gyorsan megint elmúlt, és nagyon szédültem. Annyira megijedtem, nem tudom mennyi lehetett a pulzusom nagyon féltem.


Ma reggel is nagyon szaporán vert a szivem.


Amúgy az átlagnál kicsit gyengébb a szívem, asszem a szívizmommal lehet valami de nem szabadna pl sok koffeint fogyasztanom se az orvos tiltott. (asszem a szívizmomat mondta fél éve hogy azzal történt valami)


Belraktak valamit a piámba, ezért volt? Mert alkoholtól szerintem nem "fájdul" meg így az ember szíve nem? soha nem éreztem még ilyet pedig 19 éves vagyok és azt hiszem sokszor ittam már életemben de ilyen "hirtelen villámzó hasítás" soha nem volt szívtájékon alkoholtól!


2012. nov. 22. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet ilyen! A hányás/hányinger is eleve szapora szívverést okoz, hát még az alkohol miatti magasra tolt vérnyomással együtt jó kis tüneteket tud okozni.

Ne igyál! Egyátalán minek az? Mert más is csinálja? Ezért alkoholista fél Magyarország, mert ha egyvalaki a kútba ugrik, a többiek mennek utána.

2012. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elkezdtem google-ozni egy kicsit, ezt a cikket találtam:

[link]


fú, nem gonoldtam hogy van ilyen

2012. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!