Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » PERONI márkájú sört lehet...

PERONI márkájú sört lehet valahol kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
A 4,7%-os, 0,66 literes alap fajtát keresem, neten sajnos nem találtam boltot, ahol árulnák.

2016. aug. 19. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, csak Birra Moretti van a Tescoban, de őszintén szólva nem is nagyon kerestem azt a vizes, ízetlen valamit.


De egy biztos, hiperekben nincs, Csak a jó sör meg Venenum ilyet nem tart, talán a Különleges Sörök boltja, ott vannak érdekes módon nagyipari mocskok is(pl.: amerikai BUD) a kézművesek mellett. Sosem értettem, miért jó ez nekik... de neked egy próbát megér, menj be vagy böngészd át a webáruházat, hátha találsz, viszont ha már ott vagy, vegyél le valami igazi sört is a polcról. :)

2016. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!