Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Te mit csinálsz a sörösdoboz...

Te mit csinálsz a sörösdoboz nyitókájával nyitás után?

Figyelt kérdés

A, letéped

B, úgy hagyod "egyenesben"

C, jobbra fordítod, hogy ne zavarja a szád és az orrod ivás közben

D, balra fordítod, hogy ne zavarja a szád és az orrod ivás közben

E, valami más (írd meg hogy mi)



2016. szept. 2. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

E,


Nem a nyitókával nyitom ki, hanem lecsapatom flexszel a tetejét.

2016. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Megeszem! Aztán a dobozt is!

Dáááá!!

2016. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem tudom, még nem döntöttem el mi lenne a helyes megoldás. Ezért nem is iszok sört. Meg nem is szeretem.
2016. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
E: hátra nyomom, tehát ahogy felnyitottam húzom tovább és akkor a másik oldalra hajtom át
2016. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem komolyan vehető a kérdés. Nektek nincsenek picike rituáléitok, amiket általában úgy a tudtotokon kívül, nem tudatosan már úgy csináltok évek, vagy évtizedek óta?


---

Az 5-ös válaszolónak köszönöm a normális választ.

2016. szept. 2. 10:10
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Én régen leszedtem mindet és oldalláncot készítettem beőle! :) :D
2016. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

7:

Milyen "probléma"? Kíváncsiság. Igen, egy felmérés amit itt ingyen el tudok végezni és remélhetőleg egy-két tucat ember normálisan válaszol rá. Mert kíváncsi vagyok.

Nem ez a legnagyobb bajom az életben.


"péntek reggel..."

Fősulira járok és jövő hétfőn kezdődik az iskola. Nem a munkából írok éppen suttyomban, hogy erre a "nagyon fontos" kérdésre választ találjak. Hanem eszembe jutott ez a dolog, mert múltkor vettem észre magamon, hogy én mindig akaratlanul is jobbra hajtom a nyitókat (az óra járásával megegyező irányban).


Te magyaráztatsz engem erről ennyit, ahelyett hogy elsőre megértetted volna a kérdést. Kíváncsi vagyok egy kis apró dologra, ami az életünknek a 0,001%-át sem fedi le és itt ez az oldal hogy kielégítsem rá gyorsan a kíváncsiságom.


Azt is kérdezhettem volna, hogy te általában hígat vagy keményet szarsz-e és hogy százalékosan milyen arányban, ha épp ez érdekel. Ez az oldal nem csak az élet értelmének megválaszolására van, hanem ilyen kérdésekére is

2016. szept. 2. 10:27
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Én energia ital doboznál szoktam. Meg iszom utána le tépem es 4részre töröm:D.

Néha letdig csak ki dobom..

2016. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
Semmit, mert nem iszom sört.
2016. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Phoney ***** válasza:

Ez érdekes, valamiért én is azt akartam írni, hogy megeszem. :)


Amúgy balra irányban hátrafordítom és pohárba töltöm. Dobozból csak akkor, ha semmilyen sörivásra alkalmas edény nincs, de akkor letépem.

2016. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!