Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem egészségtelen dobozból...

Nem egészségtelen dobozból inni a sört?

Figyelt kérdés
Most bontottam ki egy dobozos sört, és elgondolkodtam rajta. Szóval én szeretem dobozból inni, de ha belegondolok, hogy azért azt a boltban bárki összefogdoshatja, én meg ezt veszem a számba... Bár még sose lett tőle semmi bajom, de azért ez elgondolkodtató, nem?

2012. márc. 6. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De. És a raktárakban patkányok is mászkálhatnak rajta - én ezt olvastam a kólásdobozról, gondolom a sör sem más.
2012. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jájj :S

Mondjuk... a raktárban ezek be vannak csomagolva, nem? Mármint ilyen zsugorfólia van rajtuk. Az jobban zavarna, hogy akik matatnak a hűtőben vagy a polcon, nem biztos, hogy ezt tiszta kézzel teszik meg.

2012. márc. 6. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Csináld azt mint én: mosd meg a dobozt és akkor bátran ihatsz belőle :)
2012. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Így van. Én is mindig megtörlöm egy vizes szivaccsal. És makkegészséges vagyok :)
2012. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem árt letörölni, de a mythbustersben kikutatták, hogy semmi bajod nem lesz tőle. Igyál belőle nyugodtan, nem leszel beteg.
2012. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. márc. 6. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok részeg! És ne barmozz, nem nekem van ilyen csökött agyam, hogy annyi sütnivalóm nincs hogy megtöröljem a dobozt mielőtt beleinnék! Úgyhogy te vagy a barom te lángelme, szóval csak hallgass inkább, mert okosabb maradtál volna ha nem szólalsz meg!
2012. márc. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Világos, mert egy megtörléstől a világon minden sterillé válik :D
2012. márc. 7. 07:31
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek olyat, aki energiaitalt ivott dobozból, és elkapott róla valami fertőzést, kb. 3 hónapig beteg volt, ezalatt 20kg-t fogyott, de végül semmi baja nem lett, azóta is dobozból iszom a sört, energiaitalt, és nekem semmi bajom nem volt még belőle.
2012. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

hogy mászkálhatnának rajta már patkányok? Ezzel az erővel akár a boltokban is lehetnének patkányok, a raktárt is köteles az eladó tisztán tartani, sőt por se nagyon lehet, sem pedig rendetlenség, egy rakárban is nagyon nagy rend van és tisztaság, és nincsenek patkányok sem pedig semmi más állatok, hiszen ha mégis lenne akkor oriási büntit kapnának a boltok.

Szóval egy raktárban kb olyan tisztaság van mint egy rendes boltban, ügyelnek rá. Ezenfelül az eladó keze nem is lehet piszkos, mert azért szintén büntetnek, rendezetten tisztán kell járni dolgozni, illetve az eladók többször kezet is mosnak ugyh ez miatt nem kell aggodni


A vevők viszont megfoghatják, és nekik sokkal piszkosabb a keze mint az eladónak, mert lehet épp a munkából jött, pld kőműves munkából vagy festő azok is elég piszkosak megfogja visszarakja....de egyébként hozzáteszem az eladók a termékeket is letisztitják időközönként.


Ha aggódni akarsz akkor az miatt aggódj hogy magában a dobozzal van a baj illetve a palackkal, üvegből sokkal "egézségessebb" nem véletlen hogy a legtöbb gyógyvíz is üvegben van.

2012. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!