Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az Alaska vodka mennyire jó...

Az Alaska vodka mennyire jó 100%-os Cappy Narancsal?

Figyelt kérdés
Kivàncsi vagyok erre mert még sosem ittam ilyen vodkàt és ajàndék lenne.(Igen màr meg vettem 3500 volt egy kis boltban de igazàból nem akartam annyira gatyit se venni meg màr olyat se ami nagyon horibilis àrkategóriàs) valaki tapasztalat?:)

2016. szept. 10. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Ajándékba szégyen.

Az alaszka a lehető leggagyibb kategória. Ajándékba még a Kalinka kategóriájúak is nagyon cikik. Min. Smirnoff, Finlandia az, amit égő pofa nélkül lehet ajándékozni.

2016. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Az alaszka a lehető leggagyibb kategória"...


Akkor te még nem ittál Vodka-vodkát! Penny Market- és csak annyi van ráírva az üvegre ,hogy: VODKA!


Sőt ,mondok jobbat: szilva ízesítésű vodka (nem ,hogy kiejtem ,csak leírom betűkkel és egyszerűen a hányinger kerülget)!


Az Alaszka (jégvodka) ezekhez képest fejedelmi nedű!

2016. szept. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!