Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1l cappy eper mellé 2,5 deci...

1l cappy eper mellé 2,5 deci vodka sok? Mennyit "jó" belerakni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A Long drinkek keverési aránya kb 2.5dl üdítőhöz 2.5cl tömény, amit te írsz az nekem túl tömény lenne.
2013. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 decihez szoktam kérni 2 centet,és úgy finom,akkor az 1 literhez 1 deci

Másfél decinél többet nem tennék bele.

2013. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2,5 dl mindenképpen sok hozzá. Attól függ nyilván, hogy te mennyire szeretnéd töményre, én olyan 1,5 deci vodkát raknék bele, hogy azért legyen ereje is, de még jó íze maradjon.
2013. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk 1 literes üvegbe 9 dl gyümilé és 1dl vodka az jó ugye? :) köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 19. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Én személy szerint úgy szoktam hogy 3dl gyümölcslevet és 2x5cl vodkát iszok az alábbi módon.Barátnőm megissza gyümölcslevet én meg a 2 felest.A vodka szerintem tisztán jó hogy egy kolis haveromat idézzem:

"A bort tisztán a sört mocskosúl szeretem"

2013. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!