Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy tudom megoldani azt egy...

Hogy tudom megoldani azt egy buliban, ha iszom, hogy érezzem a pia hatását, viszont ne hányjak meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt, ezek a bulik alkalmamkémt vannak, egyáltalán nem vagyok rendszeres ivó, ezért ilyesmi válaszokat nem is kérnék.

Na és akkor szóval az a helyzet, hogy nem igazán érzem hogy iszom ha iszom, józan vagyok meg minden, mert általában a gyomrom túl hamar feladja. Nem igazán tudom így hatás alá kerülni. Hogy tudnék ezen változtatni?


2016. szept. 10. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél előtte valami zsíros kaját, jobban felszívódik az alkohol, így érzed is a hatását, de kevésbé bántja a gyomrod.
2016. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy. Az alkohol mergezo, a szervezet pedig hanyassal probalja megakadalyozni hogy megmergezd magad. Mindenkinel mas hatekonysaggal.


En mar egy tomeny felestol, likoroktol is hanyok. Ugy oldottam meg hogy nem iszok.


Lehetne edzeni alkoholra csak nem erdemes.

2016. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyal 1 max 2 félét. Ja és ne keverd cukros löttyökkel, hanem vízzel. Én pl fröccstől,vodkaszódától jól berugok, es masnap alig van bajom.
2016. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző, te érzékeny vagy, de az átlagember nem ilyen. Az én szervezetem lebontja az alkoholt és kész. A durvább gyógyszereket hányom ki, szerintem okos szervezetem van :)


Jó kérdés, kérdező, szerintem is próbálkozz máshogy enni előtte. Nekem egyszerű, mert jó s nem kevert piától nem hányok, max. ha nagyon sokat iszom, elalszom s másnap kellemesen ébredek. Egyszerre sokat pedig nem döntök be, az bizonyára hányás lenne bármiből. Szép fokozatosan. Amikor még gyönge kezdő voltam, egy sör egy töménnyel 2 óránként egészen kellemes hangulatot okozott, probléma nélkül...

Az italon is lehet próbálni változtatni... Minőségen, összetételen. Vannak cukrosak és nulla szénhidráttartalmúak, tömények és lightosabbak, ez is számíthat.

2016. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igyál szemetet. Fröccsözz valami normálisabb, nem túl szemét, száraz fehérborral, abból nem szokott baj lenni, Vagy igyál sört. Kizártnak tartom, hogy ezektől szalonspicc előtt hánynod kelljen.

Hányni azok szoktak, akik cukros vacak likőröket meg kutyulék koktélokat tolnak vagy igénytelen vörösborból vbk-t.

2016. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sohase menj üres gyomorral bulizni.

Ne keverd az italokat,mindig csak egy félét igyál .

Nem kell minden alkalommal fenékig ki inni a poharadat,igyál mértékkel,tartóztast meg magad.

Minden pohár alkohol után igyál kétszer annyi vizet.

Buli után igyál egy kalcium pezsgőtablettát ,hogy segíts a májadnak a méregtelenítésben.

2016. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom kihagyni:

Inni csa mértékkel és tartózkodással szabad.

Mérték a vödör,tartózkodás az asztal alatt. :DD

2016. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!