Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy ússzak, hogy érezzem az...

Hogy ússzak, hogy érezzem az úszás hatását?

Figyelt kérdés
Fogyás céljából elkezdtem úszni. Hetente 2x szeretnék járni, eddig egyszer voltam. Szerintem "rosszul" úsztam, mert leúsztam 17 hosszt 1 óra alatt különböző úszásnemekben és még csak izomlázam se lett, sehol....vajon mi lehetett a baj és legközelebb hogy ússzak?
2013. okt. 22. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a jóga úszást,gugliba.
2013. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a helyes kivitelezésre és növeld az intenzitást (a sebességet).
2013. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát figyi... gondolom medencében úsztad:

25-ösben az 425 m

33-asban 566 m

50-esben pedig 850 m

nem tudom, hogy csináltad, de ez nem valami nagy teljesítmény, az idős nénik többet úsznak, azt kell, hogy mondjam, úgyhogy vagy rosszul számoltad, vagy nem tudom, de ez így nekem nagyon gyanús...


amúgy meg ha izomlázat akarsz, akkor erőltesd szépen meg magad, mert az csak akkor jön elő

időt/ távot nem mondok, mert az mindenkinek más, deszerintem, hogy ha 1 óra alatt nem jön össze 1 km se, akkor lehet, hogy futni kéne inkább

2013. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
honnn tudod, hogy a hosszt hogy számolta? mert speciel én 25 méteresbe járok, s úgy számolok, hogy oda-vissza egy hossz. szóval, egy hossz nekem az már 50 méter, nem 25.
2013. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az oda-vissza nem egy hossz, benne is van a "nevében": egy hossz = a medence hossza, oda-vissza = medence hossza kétszer.

Hogy te mit számolsz, az egyéni szocprobléma, attól még ezeknek a szavaknak a magyar nyelvben egyértelmű jelentésük van.

2013. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!