Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 üveg Hubertustól 2 emberre...

1 üveg Hubertustól 2 emberre elosztva mennyire tud "ütni"? És ha lehet akkor mivel keverjük? (buli lesz)

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 uveg hubertus elegge tud fajni, attol fug hol talalnak el vele es milyen erosen.
2016. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aperitif ***** válasza:
100%

Mekkora üveg? Két decis, fél literes, hét decis?


Mennyire bírja az alkoholt a két ember? Két 14 éves kislány már egy kétdecistől is becsiccsent, egy építőipari szakmunkás üveggel együtt nyeli le.


Mi a cél? Totál kiütni magatokat? Akkor kisüsti vegyessel érdemes keverni.

2016. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy üveg Hubertusszal 4 embert le tudok ütni.
2016. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem hogy elég fiatalok vagytok ha hubertust isztok. Én 16-18 éves koromban ittam sokat, mert olcsó és finom édes, de ahány embert kérdeztem róla mindenki szidta. Tipikusan az a pia amiről a legtöbb embernek van 1-2 igen csúnya emléke tinikorából, ezért egy életre megutálta. Én is így vagyok. Könnyen lehet nyelni, mert édes de nagyon felkavarja a gyomrot, ha berúgsz tőle az sok hányással és brutál másnappal jár. Keverni szerintem semmivel sem jó. Amúgy abból kiindulva hogy nem igazán tudod mennyi kell két embernek feltételezem nem vagy túl nagy piás. Szerintem ha fiúk vagytok fél liter elég lesz kettőtöknek, de azt se verjétek be gyorsan és igyatok sok alkoholmenteset is mellé, nehogy hányás legyen a vége. Ha lányok vagytok és vékonyak is, akkor nem kell fél liter se 2-3 deci is elég lesz.
2016. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16-17 évesek vagyunk.
2016. szept. 22. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keverd semmivel. Rakd be a melyhutobe es hidegen szarazon.
2016. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tom ti hogy vagytok vele de én mikor 17 voltam a második 7est bontottam mire kezdett "ütni" de soha nem hánytam még bolti piától se jó házitól csak a gereblyés piáktól
2016. okt. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom én egy évbe 4 szer iszok, egyedül fél liter hubi mindig elfogy és még beszoktam szállni whiske körbe is utána van a szédülés.

Nem vagyunk egyformák, haverom ha beleszagol eldöl de whiske böl meg bármennyit megiszik.

2018. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!