Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van itthon egy üveg 235....

Van itthon egy üveg 235. 000ft palackáron kapható cognacom, azonban már ki van bontva. El tudom így adni esetleg, vagy senki nem fogja megvenni, mert azt hiszik, hogy más van benne?

Figyelt kérdés
Hennessy paradisről van szó, voltam olyan hülye és kibontottam sajnos. A tartalom 95%-a még megvan. Érhet így valamennyit vagy képtelenség eladni?
2016. okt. 17. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így szerintem lehetetlen, hacsak nem valaki ért hozzá, belekóstol, de áhh...akkor inkább megveszi bontatlanul.Ilyet amúgyis általában gyűjtők vesznek, vagyis nem azok, akik inni akarnak, de ha mégis, megveszi újonnan.
2016. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Valamennyit biztosan ér így is, de ár hülyeség lenne eladni. Nyilván ott van az, hogy nem megbízható már a tartalma, nem értékesíthető tovább, nem tartható meg befektetési céllal gyűjteményben sem.


Aki megveszi, már csak azért veszi meg, hogy megigya. Ezt meg te is megteheted.

2016. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem, és sajnálom. Akkor megmarad a bárszekrény ékeként.

Köszi.

2016. okt. 17. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem tudod eladni. Senki sem vesz felbontott italt.

Akinek telik rá, az megveszi a bontatlant.

Esetleg ismerősnek adhatod el olcsóbban, aki ismer, tudja, hogy nem akarod átvágni.

2016. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Idd meg valamilyen különleges alkalomkor :)
2016. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Phoney ***** válasza:
100%

Nem is az a baj, hogy esetleg más van benne. Ha találsz valakit, aki íz alapján felismeri, és meg akarja venni jóval olcsóbban (mondjuk féláron), akkor kóstolás után esetleg meg is vehetné.


Csak hát bontott üveget más célból nem vesz az ember, mint saját fogyasztásra, márpedig aki megteheti, hogy százezres italokat iszik (ti. biztos ivott már pár ilyet, ha íz alapján azonosítja), annak a pénz nem nagyon számít, szóval nem fog bontott üveget venni.

2016. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Phoney ***** válasza:
100%
Ja és így felbontva már tartogatni is kár lenne a világ végéig, szóval nyalogassátok el pár éven belül.
2016. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lepd meg vele kedves vendégeidet.
2016. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megvan még?
2018. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, a polcon áll azóta is.
2018. okt. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!