Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajánlanátok finom világos...

Ajánlanátok finom világos söröket?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim alapján a Beck's, Carlsberg és a Heineken a kedvencem. Mivel kisvárosban élek, nem ismerek olyan sokféle sörfajtát pechemre.
2016. okt. 22. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már Heineken, akkor próbáld ki a Stella-t is!Nekem személy szerint nem jön be se a Stella, se a Heineken mert túl édes.Bár olykor én is megiszom az édeseket.Ami még bejön: Kronenbourg 1664, Bavaria 8.6 Original, Bavaria Premium,etc.Magyarból a Dreheren kívül nagyon mást nem iszok.Érdemes néha városba menni és betárazni.
2016. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arany Ászok
2016. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak annyi a lényeg, hogy a színe világos legyen? Oké, akkor leírok párat:

Bernard Svatecni Lezak

Primator Premium

Erdinger Hefeweissbier

Weihenstphaner Hefeweissbier

Franziskaner Hefeweissbier

Fóti Keserű Méz

Legenda Diesel

Szent Andrási Monarchista Pilsner

Duvel

Corsendonk Agnus

Delirium Tremens

Westmalle Tripel

Chimay Tripel


Csak pár példa... és ezeknek mind világos a színe és finomak is(van ízük a fent említett hárommal ellentétben), de szerintem nem igazán szín alapján kéne kategorizálni...

2016. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm! Azért írtam világosat, mert a barnát és feketét nem szeretem.
2016. okt. 22. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, de nemcsak a sör színétől függ ám az íze, a fenti listában vegyesen vannak lagerek meg ale-ek, és azokon belül is különböző típusok, amelyeknek különböző ízük van. Szóval a szín alapú megkülönböztetés ezért felületes és kontár. De amúgy szívesen! :)
2016. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Giebelhof


(Na jó, csak vicceltem :D)

2016. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!