Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szent István Korona Egri...

Szent István Korona Egri Bikavér 2013-as milyen bornak számít?

Figyelt kérdés
ajándékba kaptuk, de ahogy rákerestem ez bizony elég alsó kategóriás ár alapján. lehet attól még "jó"?
2016. okt. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az ára alapján ítéled meg, máris elrontottad. Az egyetlen megoldás, hogy megkóstolod. Persze értem, hogy amennyiben jön valaki, és nagy átéléssel elmeséli, milyen jó, akkor neked is jobban fog ízleni.
2016. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok boros igaz, de nagyon rég egy olyan kioktatást kaptam hogy van egy bizonyos árfekvés ami alatt nincs jó bor. nem tudom talán 3 ezret mondtak
2016. okt. 29. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a legalja, de nem is egy nagy szám.
2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kereskedésekben tömegesen kapható borok között egy sincs, ami igazán különleges lenne.

Azokat a palackokat nem érdemes eltenni, nem fognak többet érni évek múltán sem.

2016. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelképes ajándék.

Nem egy nagy érték. Ha szereted a bikavért, idd meg. Alacsony kategória.

Szent Istvános cuccok mennyiségre mennek, nem a minőségre. 2013 fogyasztható évjárat.

2016. okt. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem különösebben fantasztikus, de azért nem rossz bor. Ha magában nem nagyon szereted, akkor használd fel főzéshez! Egy csomó ételhez kiválóan használható.

Vagy készíts belőle forralt bort, vagy boros teát :)

2016. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!