Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1-1 dl vodka keverve üres...

1-1 dl vodka keverve üres gyomorra?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy két 16-17 éves lányra hogyan hatna a fentebb említett mennyiség?

2016. nov. 17. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
1 dl vodka keverve 1 dl vodkával?
2016. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 dl vodka keverve valami mással, nem vodkával
2016. nov. 17. 18:15
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
beüt rendesen, sőt lehet h a wc-n fogsz éjszakázni
2016. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16-17 éves *lányokra*. Elírtam. Tehát ketten 1-1 decit keverve.
2016. nov. 17. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Abból nem lesz köszönet!
2016. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Terhesen fogsz ébredni!
2016. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
1 deci vodka olyannak, aki a kerdesbol itelve eleteben nem ivott meg alkoholt, haaaaat... sz*r dolog egy bulit a wc-n kuporogva tolteni.
2016. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ, bakker.:D Annak, aki szokott rövidezni, ez egyáltalán nem vészes mennyiség. De! Őszintén, ki az a hülye, aki direkt üres gyomorra iszik? Ha nem eszel olyan másnapos leszel, hogy majd meg fogsz halni. Ha meg most töményeznétek először, akkor semmikép se így kezdjétek, mert rosszul lesztek, és hányni fogtok. Nincs is más, ami így tönkre tehetne egy estét. Persze ha a cél, egy rémes este, és egy rémes másnap, akkor hajrá!:) De ha nem, akkor kezdjétek valami kevésbé erőssel az estét, egyetek!, igyatok vizet, és elég lesz 2-4cl vodka, aztán következő alkalommal ihattok többet is.
2016. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fejenként egy feles? Az konkrétan semmi, kezdőként is hármat éreztem meg és akkor is tudtam gondolkodni is menni.

Viszont a körülmények is számítanak valamit. S főleg az, hogy mivel keverik. Mert pl. ismerek olyat, aki a vodkát 80%-os abszinttel keverte... Nem ugyanaz, mintha narancslével menne a cucc.


Nagyon érzékenynek kell lenni, hogy egy feles vodka különösebben beüssön, akármilyen éhgyomrú tinilányokról van is szó.

2016. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Üres gyomorra lehet, hogy beüt valamennyire, de szerintem egyáltalán nem vészesen, bár függ az edzettségetektől is.

Nekünk sajna ennyi meg sem kottyant volna ennyi idősen, még üres gyomorra sem, de ezt nektek kellene tudni.

2016. nov. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!