Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1-1 dl vodka keverve üres...

1-1 dl vodka keverve üres gyomorra?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy két 16-17 éves lányra hogyan hatna a fentebb említett mennyiség?

2016. nov. 17. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"sz*r dolog egy bulit a wc-n kuporogva tolteni."


Ezzel egyetértek, de ez nem 1 deci vodkától fog megtörténni. Sőt, üres gyomorra ez még csak jókedv. Az igazi berugás olyan 3-4, van akinek 5 decinél kezdődik (ezt azért már nem teljesen üres gyomorra, de nem kell sokat enni, csak legyen benned valami).

2016. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
a kérdésből ítélve kb soha nem ittatok még alkoholt. érezni fogjátok, de rosszul nem lesztek. normális embernek nem túl sok, max kis jókedvet okoz, nektek passz..
2016. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, kiegészítésképpen elárulom, hogy "szerény" személyem már hányásig is ivott, csak el nem tudom képzelni mennyi piától melyik szintre kerülhetünk. (Valamint se buliba nem akarunk menni, se megb*sz*tni nem akarjuk magunkat, ha ez még érdekelne valakit ;) )
2016. nov. 18. 16:18
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán se érzitek meg nem még keverve.Ez nagyon kicsi mennyiség.
2016. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fura, hogy akinek már hányásig is sikerült kiütnie magát, az ezt nem tudja. Persze, egyén válogatja valamennyire. Ugyan én már válaszoltam, de annak fényében, hogy határozottan nem most isztok először biztos lehetsz benne, hogy egy 1 dl még semmi. Nekem 2dl az amitől már nagyon jól érzem magam, oldottabb vagyok meg érzelmesebb, és gátlástalanabb. 3dl esetén már kicsit szakadozottabb a mozgásom, de még mindig jól vagyok, és pörgök, még kevesebb gátlással. 3 és fél fölé sose mentem, szóval arról nem tudok nyilatkozni. De szerintem az egy jó határ a megállásra, én még sosem hánytam, nem volt képszakadásom, csak király estéim.

(Nemre, és korra nagyjából stimmelünk)

2016. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!