Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Reggel kell gyógyszert szednem...

Reggel kell gyógyszert szednem, gyomorvédő, kálciumtabletta (? ), Szteroid tabletta (! ), meg még valami nemtudommit. Meg este gyomorvédőt. Ihatok erre sört?

Figyelt kérdés
Mert ugye most gyomorvedo.. stb.. meg a tobbit csak reggel eszem.
2016. nov. 19. 20:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Általában a betegtájékoztatókra rá szokták írni, hogy alkoholt szabad-e a gyógyszer szedése mellett inni, de amit leírtál azok alapján én nem innék...
2016. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

(Like)

Egyebkent nem tudom milyen gyogyszer pontosan milyen gyogyszerek, ugy allitottak ossze erre a hetvegere, mert korhazban kezeltek es meg most se mondtak konkretan mi a bajom csak jobb tole, nemtudom a betegseg ilyenkor szamit e de nem is az a lenyeg.. nem is szoktam alkoholizalni, 2hetente 1 doboz is ritka

De most megkivantam es kivancsi voltam

Koszonom

2016. nov. 19. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :)

Én söröztem Medrolra is, de általánosan igaz, hogy szteroidra nem iszunk alkoholt. Külön-külön is kiütnek, együtt meg fokozottan. Bajod nem lesz tőle, csak a majád borul ki idegileg. Huzamosabb ideig nem szabad csinálni, mert a májban visszafordíthatatlan zsírképletek alakulnak ki. A gyomorvédő meg kutyafülét se ér...

2016. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szteroidra nem kéne alkoholt inni.
2016. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!