Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sok e a következő alkoholfogya...

Sok e a következő alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés

47 éves Férfi vagyok,szeretném,ha komolyan őszinte választ kapnék,mert vannak pszichés gondjaim,és úgy gondolom sokat iszom.

Csak sört iszom általában Stellf-t.

Pénteken munka után elkezdek iszogatni kb.8-10 doboz.Szombaton nem mindig,de az utóbbi pár hónapban szombaton is legalább 6 dobozzal.

Hétköznap szintén az utőbbi pár hónapban az 5 napból egy este szintén 5-6 doboz legalább.

Semmi más szeszesitalt nem iszom,se reggel,se napközben.

Fizikálisan nem vagyok rosszul,nem remegek,vagy ilyesmi,csak pszichésen vannak szorongásaim.

Régebben sokkal kevesebbet ittam,volt hogy hónapokig nem.

Köszönöm



2016. nov. 20. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez rengeteg.
2016. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sok, nagyon

menj pszichológushoz

2016. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sok
2016. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Phoney ***** válasza:
100%

Igaz, hogy ennél sokkal többet is lehet inni, de sok. A testi és a mentális egészségnek is.


Ne várd, hogy fizikai tüneteid legyenek, mert aki ott tart, annak már régen nagyon rossz.

2016. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az alkoholizmus pontosan így alakul ki. Szorongásaid vannak, iszol amitől csillapodik, józan állapotban pedig még rosszabb mint előtte volt. És ez így tovább, míg nem azon kapod magad hogy pia nélkül nem tudsz meglenni. Ez amit ide leírtál rengeteg. Ha úgy érzed változtatnod kell akkor most tedd meg.
2016. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sok, ez rengeteg. Bajban vagy. Végy igénybe terápiát!
2016. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha pszichés problémáid vannak, szokjál vissza az állati zsiradékokra, és száműzd az étrendedből a növényi olajokat.
2016. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 41 vagyok. Most nem azt mondom, hogy tök egészséges és csak így tovább, amit csinálsz, de ez azért nem olyan vészes.


Én is megiszom napi 4 - 5 doboz sört, sőt néha még egyebet is hozzá, 15 éve legalább.


Maga a sör nem egy erős szeszes ital. Csak sörtől be sem rúgok. Más kérdés, hogy nem feltétlenül egészséges ennyit inni.


Nálad szerintem azt kell tisztázni, hogy milyen összefüggésben van az ital és a pszichés gondjaid.


Ha csak arról van szó, hogy szereted a sört és mellé jókat eszel is, az önmagában nem gond, legfeljebb majd a koleszterined lesz magas, meg megnő a pocakod - nálam ez a baj.

2016. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: viszonyítás kérdése mi a sok. Egy alkoholistának ez a mennyiség édes kevés, de egy józan életű embernél ez rengetegnek számít. És igen, amennyit te iszol az is sok napi szinten, főleg ha még egyéb is lecsúszik.
2016. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,azért terápiára,meg pszichológushoz nem megyek.

Ahogy Ti is írjátok,sok,rengeteg,tehát egyszerűen nem fogok inni és kész.

Tényleg sok,ezek a válaszok eszembe fognak jutni.

2016. nov. 21. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!