Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van itthon bontatlan üveg...

Van itthon bontatlan üveg whiskey-m, vodkám, amit nem fogunk meginni hol tudnám eladni?

Figyelt kérdés
Több apróhirdetéses oldalon olvastam a szabályzatban, hogy tilos jövedéki terméket (üzemanyag, alkohol, dohánytermékek stb.) hirdetni. Van olyan hely ahol eltudnám adni? (Kaptam, de hozzá sem nyúltam bontatlan zárjegy is rajta van, kicsivel olcsóbban szeretném eladni mint a bolti ár)

2016. nov. 29. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen whisky?
2016. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Johnnie Walker Red Label 0,5
2016. nov. 29. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát azt megtarthatod.
2016. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés xD
2016. nov. 29. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig tényleg, ha ilyen alsó kategóriások, akkor nem érdemes. Max. negyedannyiért, mint a bolti ár.
2016. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az előző válaszoló jól mondta. Ezeket inkább valami haverodnak add el.

Nagypapámnak volt egy 18 ezres whisky-je, amit eladott 13 ezerért úgy, hogy még ő alkudott felfelé egy kicsit.


De az ilyen párezer forintosakat hova akarod eladni? Kérdezd végig a haverokat, ismerősöket, hogy akarnak-e modjuk boltban 4000 ezer forintos, bontatlan, ajándékba kapott whisky-t 2000 vagy 2500 forintért.


Komolyan amit te mondtál, az kb olyan a whisky-k között, mintha azt mondanám, hogy akarsz-e venni 100-as zsebkendőt bolti 100 ft helyett 80 forintért csak most, csak nálam.


Aki piálni veszi a whisky-t és fogyasztani, annak el tudod adni hamar ilyen 50-60%-os áron.

Akit meg tényleg érdekelnek az ilyenek, alkalmi ivó, jó minőséget keres, akár gyűjtő, azok meg szóba sem állnak veled és a Red Labeleddel (amit amúgy én is szeretek, csak lássuk már a határokat).

2016. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a vaterán szoktak hirdetni olcsóbb italokat, bár általában hármasával-négyesével, hogy a szállítási költség darabszámra leosztva ne legyen túl nagy.
2016. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem gyűjtőknek akarom eladni, tisztában vagyok vele, hogy nem egy sokat érő, minőségi whisky. Viszont sokszor láttam, hogy este bulizók ilyeneket isznak pl.: deákon, meg vodkát, nem hiszem, hogy nekik ne érné meg, mondjuk 4000 helyett 2000-2500 körül megkapni egy üveg italt a hétvégi bulihoz(bebaszáshoz). Nekem meg nem kell. Csak több oldalon láttam kiírva, hogy jövedéki terméket pl.: alkoholt tilos feltenni hirdetésben ezért tettem fel itt a kérdést, hogy van-e olyan hely ahol el lehet adni. De lehet marad a körbe kérdezés hátha azóta kell valakinek ilyesmi az ismerőseim közül. :D
2016. dec. 1. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen hogy egy munkatársam kiárusította a bárszekrényét a sok év alatt felgyűlt ajándék piákból, mert nem nagyon iszik és vettem tőle valami 4-5 ezer forintos olasz bort féláron (ahogy a neten néztem az árát máshol) és egy vacsorázós randevún ittuk meg egy lánnyal később. Tényleg érdemesebb előbb ezt körbepróbálni barátok, ismerősök, munkatársak előtt megemlíteni, mondani hogy zárjegyes és bontatlan, meg hogy kb féláron van és kész.
2016. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!