Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van itthon egy nagyon drága...

Van itthon egy nagyon drága whiskey-m, johnnie blue, de tegnap vettük észre, hogy volt benne egy büdösbogár (poloska). Lehet baja tőle?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan kerülhetett bele, szerintem egy előző alkalomkor, amikor ittunk belőle, a visszazáráskor valahogyan belekerült...

1-2 hetet tuti benne volt, most átszűrtem, kivettem belőle a bogarat és visszatöltöttem az üvegbe a nedűt.

Azóta nem mertem megkóstolni.

Szerintetek lehet tőle baja?

Ti meginnátok? 2-3 pohárnyi hiányzik belőle, így is 40.000ft-nyi alkoholról van szó.


Vagy öntsem ki, tuti, hogy átvette a bogár ízét?

Vagy csak felfújom és semmi nem történt az itallal?


2016. okt. 17. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha sok pénzed van és tudsz venni másikat akkor vegyél
2016. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másikat nem vennék soha. 20 éves vagyok, ajándékba kaptam 18 évesen, és nagy alkalmakkor iszunk belőle egy keveset apával.
2016. okt. 17. 13:39
 3/4 Phoney ***** válasza:
88%
Nem lesz baja és valszeg az ízén se lehet észrevenni semmit. (Hacsak nem próbálod nagyon kiérezni belőle, mert úgy bogár nélül is bele lehet képzelni.)
2016. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, a házunkban most poloskainvázió van, és a poloska bűze szerintem még a legmarkánsabb töményből is kiérződne, ha más rovar lenne akkor nem volna baj.
2016. okt. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!