Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Johnnie Walker Island Green...

Johnnie Walker Island Green az milyen whisky?

Figyelt kérdés

Ez milyen whisky? A zöld címkés Johnnie egyik változata lenne?: [link]


Horst és Benedikt Luening videóját is néztem róla, de mivel nem tudok angolul csak töredékeket értettem meg belőle: https://www.youtube.com/watch?v=582wvGUk0fA


Itthoni lapon nem is találtam róla semmi infót.Valaki esetleg tud róla mondani valamit?



2016. dec. 2. 13:48
 1/1 Phoney ***** válasza:
Igen, ez egy variáció a Green Labelre. Ugyanúgy tiszta malátawhisky (a Johnnie-széria többi tagjával ellentében), és tudomásom szerint ugyanazokból a whiskykből is rakják össze; az a fő különbség, hogy nagyobb arányban van benne Caol Ila, és ettől többek közt füstösebb. Viszont a Green Labellel ellentétben (ami 15 éves) nem korjelölt, szóval nyilván fiatalabb whiskyk is vannak benne.
2016. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!