Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fel liter sor megart annak...

Fel liter sor megart annak aki meg sohasem ivott alkoholt elotte? 16/F

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle.
2016. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint folytonos mosolygáson kívül lesz valami? :)
2016. dec. 21. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Hányni, fetrengeni nem fogsz, de érezni fogod.
2016. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármit éreznél belőle.
2016. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, hogy hany kilo vagy, meg hogy mennyit es mit eszel elotte. En 40 kilos no vagyok, sokszor kepes vagyok egy doboz sortol is hanyni... reszeg nem leszek, de kijon.
2016. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyhén kellemesen el fog lazítani, vagy elálmosítani, attól függ mennyire vagy fáradt.
2016. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normál sörnél annyi alkohol, mint egy feles... Amikor még sosem ittam, 1-2 felest alig éreztem meg. Egy sört is extrém ritkán, ahhoz már speciális hangulat kell.

Egy sör és egy feles kellett nagyon kezdő koromban ahhoz, hogy érezzek valamit, de az is hamar elmúlt.


Persze vannak érzékenyebb emberek, de egy sörtől nehezen lesz bármi, még egy minimális becsípettség se könnnyen, hacsak nem 13%-os :)

Persze számít az ember testsúlya, az, hogy mit evett, milyen gyorsan issza meg...etc.

2016. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem látom be, miért mosolyognál tőle...
2016. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a egy sor erzes lesz elotte.. jobb kedvre derit! Ha elotte total nem ettel semmit es gyorsan lehuzod elkepzelheto, hogy kicsit be is szedulsz majd, de egyaltalan nem a "kellemetlen" szedules lesz
2016. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!