Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 3000ft-ig melyik a legütősebb...

3000ft-ig melyik a legütősebb pia/alkoholos ital?

Figyelt kérdés

Sziasztok szilveszterre szeretnék majd venni valami házibuliba de nem tudom, hogy mit. Azért olyan drágát sem szeretnék mert ez buli lesz és nem "kultúrivás".szóval kérdésem az, hogy 3000ft-ig melyik a legütősebb alkoholos ital/ legerősebb.

A válaszokat köszi!



2016. dec. 21. 23:11
 1/10 papics válasza:
100%
vegyél jagermeister-t az viszonylag olcsó, azt hiszem egy fél literes pont belefér 3000be, de én inkább 3-4 üveg bort vennék a helyedben :)
2016. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 papics válasza:
mellesleg a jeger 30%os a borok meg 7-14-... nemtom pontosan... az édes az 7% os, félédes bort vagy szárazat vegyél, de inkább félédeset mert a száraz keserű mint a sza :D
2016. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
házipálinkát! az elégg kulturált és még magyar is! 3000 böl megvan 1 liter meg hozzá veszel kisérőnek valamit oszt az eléggé ütős azért.
2016. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0,5-ös Unicum (40%) kijön ennyiből. A Lidl-ben volt régebben 4000-ért egy 80%-os inländer rum de egy ideje nem láttam.
2016. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, egy liter jófajta házipálesz! ;)
2016. dec. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
pálinkát,vagy vodkát
2016. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó házipálinkában már én is gondolkoztam csak az a baj, hogy még csak mostanság kezdik elfőzni, vagy aki már elkezdte annak még nincs eladó. Bort meg azért nem szeretnék mert abból annyi lesz ott, hogy még jövőre is azt fogjuk inni. Szóval valami töményet amit boltban lehet kapni, vagy valaminütős bolti piát :)
2016. dec. 22. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Hol élsz? Mifelénk minden második családnak van eladó házipálinkája! Sőt, sok helyen már el is fogyott az eladásra szánt mennyiség.
2016. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha boltit szeretnél és 3000-ig minimum 7 decit akkor vodkát érdemes venni. Whisky, gin, tequila, rum stb. ilyen áron csak igen gyenge minőség van. Vodkából viszont pl. Zubrowka 0.7-es még tescoba alapáron is 3000Ft jobb helyeken 2400-2500Ft. Illetve Royal Kalinkából most tescoban is kapsz 2400-ért 7 decit, azokra nem mondom hogy jó vodkák, magában igen száraz és karcos mind a kettő, de ha a maradék 600-ból veszel hozzá mondjuk 3 liter olympost vagy cappy ice fruitot akkor úgy szerintem full jók.
2016. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jorck ***** válasza:

Mondom a receptet (fény-nek hívják egyébként):


Megkeresed szüleid régi elrejtett szódás üvegét, kitisztítod, veszel bele tömítő gumit ha kell, meg szódás patront hozzá. Ha jól meg tudod csinálni akk akár 2 patront is bele tudsz majd tekerni (vízzel kipróbálhatod). Ezt úgy meg tudod oldani 500-1000 ből.


Veszel valami olcsóbb de nem túl rossz minőségű vodkát a maradék lé-n pl. rolyal.

(Ha nincs én próbáltam már borral is.., jóval ütősebb a pezsgőnél.)


Beletöltöd a szódás üvegbe a vodkát (de a szódás üveget max 3/4 ig töltsd hogy maradjon hely a gáznak is), és megpróbálsz lehetőleg 2 patront beletekerni, de ha nem megy 1 is elég.


Fogsz egy kisebb poharat, öntesz az aljába egy kis pl. málnát vagy szörpöt, és rányomod az üvegből a vodkát, aztán AZONNAL lehúzod míg habzik.


Viszont ezt olyan helyen csináld ahol nem hívják rád később a mentőt, mert olyan berúgások lehetnek ebből hogy a detoxba ébredsz.


Csak mértékkel, óvatosan, akkor nem lehet baj.


Jó bulizást!

2016. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!