Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyenek azok a borok, amiket...

Milyenek azok a borok, amiket a Pennyben árulnak és van belőlük alma, körte, szeder és áfonya ízesítésű?

Figyelt kérdés
Olyasmi üvegekben árulják ezeket, mint régen az RC kólát. Finomak? Melyik közülük a legjobb ízű?
2016. dec. 26. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
fúj b+
2016. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

A bor az szőlőből készül, és nincs benne semmi egyéb ízesítés.


Más gyümölcsből gyümölcsborok készülnek, és ha kereskedelmi forgalomba kerülnek, akkor azt kell ráírni, hogy gyümölcsbor. (De nem tudok ilyenről, hogy manapság kapható lenne ilyen termék.)


Spanyoloknál van a sangria, időnként nálunk is kapni. Ez rendes szőlőbor gyümölcspárlattal ízesítve. Ebből vannak minőségi italok (aranyárban) és kommersz utánzatok (diszkont árban).


Nem tudom a Pennyben mit árulnak "gyümölcsízű bor" néven.

2016. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a ciderre gondolsz? Abból nekem a körtés ízlik.
2016. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az. Új termék lehet, eddig még nem láttam sosem.
2016. dec. 26. 22:44
 5/5 anonim válasza:
Bátran veheted egy kis boleróval, vagy kobrával tálalva az igazi.
2017. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!