Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kaphatok ilyenkor bogyós...

Hol kaphatok ilyenkor bogyós gyümölcsöket?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ribizlit, szedret, áfonyát és társait szeretnék vásárolni, ha megoldható frissen. Van olyan nagyáruház, ahol láttatok mostanság? Piacon gondolom kizárt, nagyobb zöldségeseknél érdemes megpróbálni? Auchan, Tesco, Interspar, Metro áruházak vannak nálunk, valamint Lidl, Aldi. Ezek valamelyikében esetleg van mostanában friss?



2013. ápr. 14. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem láttam az általad felsorolt helyeken. Nálunk viszont úgy van, hogy zöldségesben megrendeled amit szeretnél, és meghozzák. Persze, szépen meg is fizeted.
2013. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Epret már kb egy hónapja vettem Sparban.Azóta is mindig látok.Gondolom eper máshol is megtalálható.

Áfonyát az Intersparban láttam,pici doboz,magas ár.

2013. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek. Igen, epret már több helyen is láttam szerencsére, inkább a többi miatt aggódok :)

Akkor a sparban megnézem.

Az a baj a zöldségestől való hozatással, hogy kb. jövőhétig vagyok még itthon Magyarországon, most akarok olasz stílusú gyümölcstortát készíteni a napokban, szóval nem ér rá túl sokáig. Nem gondoltam, hogy beszerezhetetlenek, mert egy ideje már Németországban élek, és ott általában van friss, kis dobozos emberi áron a Lidlben(100 grammja 1 euró, azaz 280 ft télen is).

2013. ápr. 15. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!