Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » M. On találhatok valahol...

M. On találhatok valahol Kleiner Klopfer italt?

Figyelt kérdés

Hetvegen unneples kent hoztak nekem ajandekba, es szeretnek venni a kovetkezo poler partyra. Akik hoztak viszont mar csak jovo decemberben tudnak jonni ugy nez ki, igy nincs aki hozzon. Vagy esetleg online oldal ahol lehetne rendelni?

google most nem a baratom, sajnos nem talaltam egy oldalt sem. lehet en vagyok csak bena.:D



2016. dec. 27. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Mi az,hogy M.On?
2016. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Na és a poler party? :O Én már ezen agyalok egy ideje...
2016. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fészen keress rá ausztriai/németországi magyarok csoportokra. Bécsi magyarok, Linz környékén élő magyarok stbstb. Rengetegen járnak haza, sokan minden héten, ha beírod, hogy melyik városban laksz, aki arra jár haza, biztos szívesen visz neked Kleiner Klopfert pár plusz euróért. Ausztriában tuti, hogy minden Sparban van, szóval nem nehéz ott beszerezni.
2016. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!