Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire jó a jameson whiskey?

Mennyire jó a jameson whiskey?

Figyelt kérdés
Az tudom hogy ez ír eredetű, van olyan jó mint egy skót vagy amerikai?itt a minőségre gondolok

2016. dec. 27. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Értelmetlen kérdés.

Ez egy whisky márka, a másik kettő meg egy ország.

2016. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában az ár meghatározó.Hiába mondanám,hogy jó,mert az szubjektív lenne.Nézd meg,hogy melyik whiskyknél drágább,mert valószínűleg azoknál jobb is!
2016. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelmetlen ebben a formában a kérdés.. Amerikai whiskeykhez nem tudom hasonlítani, mert nem szoktam soha venni, de pl. skót whiskey és skót whiskey között is nagy különbségek vannak.. Egy Chival Regal 12-nél szerintem fényévekkel jobb a Jameson, de a Lagavulin 16-nak a nyomába se ér.. Szerintem ezzel nem lennél beljebb :D Mindenesetre sok jó ír whiskey van, a Bushmills-t is tudom ajánlani.
2016. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A scotch, a bourbon és az ír whisky külön műfaj, nem lehet így összehasonlítani. Én áltlaában az ír whiskyre szavazok, szóval az erősen szubjektív véleményem, hogy a Jameson jó.
2016. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

Szalonképes alapwhisky, ráadásul elég kezdőbarát, de 5e Ft-nál sokkal többet nem érdemes adni érte.


Az mondjuk furcsa (bár nem lehetetlen), ha valaki jobban szereti a Chivas 12-nél, jóindulattal is legalább egy kicsit gyengébb. Ez a kettő pl. nem eléggé külön műfaj ahhoz, hogy ne lehessen összehasonlítani. Pl. skót whiskyn belül SOKKAL nagyobb különbségek léteznek, mint a Chivas 12 és az alap Jameson között...

2016. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!