Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap forgalmi vizsgazom...

Holnap forgalmi vizsgazom reggel 8 kor, lenne nehany kerdesem pl: rendorlampa elott lehet lassitani?

Figyelt kérdés
Mert tobben aztmondtak, hogy 50 nel mentek vizsgan, es pont akkor valtott at a lampa, es ha atmentek azert buktak meg, ha fekeztek akkor meg azert mert tul intenziv volt a fek. Szoval lelassithatok 30-40 re varoson belul? Meg ha valaki tudja megtudna mondani, hogy opel astra H-ban hol tudok kapcsolni helyzetjelzo vilagitast kapcsolni? Mert kell ugye a viuaga elott muszaki ellenorzes. Segitenetek? Lehet lenne meg par kerdesem akkor tudna segiteni meg valaki?

2015. márc. 31. 18:52
 1/3 anonim válasza:

Nekem mindig azt mondja az oktatóm, hogy a városba 50 helyett menjek inkább 45-tel, mert úgy jobban lehet figyelni.

Nyilván lassíthatsz ha szeretnél pl zebrák előtt ajánlott nem azt mondom, hogy fékezz de pl mész 45-tel 4.be, zebra eőtt leveheted a lábad a gázról, úgy még idejében megtudsz állni ha jön egy gyalogos.

Hát lápánál meg sárgán még átmehetsz, szóval ha zöld nem érdemes lassítani max sárga lesz mire odaérsz.

Én jövő hónapba vizsgázok.

Sok szerencsét az kellesz bőven!

2015. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

remélem, túl vagy rajta és sikerrel.

én pénteken megyek.

Lámpánál nem lassítunk. Ha pont akkor vált, akkor átmegyünk. A piroson áthajtásért bukás jár (de ugye itt a sárgáról van szó), viszont az intenzív, hirtelen fékezés (hacsak nem okozol vele balesetveszélyt), akkor csak hibapont.

Helyzetjelző? ezt a kérdést nem is értem... mit csinált az oktatód?

2015. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem rossz indulatbol irom de ha ilyenekkel nem vagy tisztaba valts iskolat...de amugy nyugottan alj meg ha van valami en azert buktam meg mert jobbrol kitolatott egy kocsi en meg ragyorsitottam azt elmentem elotte aztan leoltottak hogy udvariassag is van a vilagon...pff
2015. ápr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!