Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Fütyülős pálinkák közül...

A Fütyülős pálinkák közül melyik a legfinomabb?

Figyelt kérdés

#fütyülős #pisztácia #mézes barack
2016. dec. 30. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyik sem. Pocsék utópárlatos vacak az összes, nem véletlenül raknak egy részébe mézet (az némileg elnyomja azt a jellemző keserű, kozmás ízt).
2016. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is pálinka. Amúgy meg aromázott szarok. Kb. ugyanolyan mint a literenként 2000-2500Ft közt kapható barack ízű szeszesital és társai.
2016. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem létezik ilyen, ezek eleve nem is pálinkák, semmi közük hozzá.
2016. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor leemeltem egyet a polcról, de gyorsan vissza is tettem. Nem elég, hogy drága, hozzá 30 % - os.


Tehát ez nem is pálinka.

2016. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
A házi!
2016. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Melyik a legfinomabb? Amelyik aromát jobban szereted. De komolyan, hogy kérdezhetsz ilyet? Palacsintában melyik a legfinomabb? Amelyiket a legjobban szereted.

A Fütyülős nem pálinka, ezt leírták többen előttem. Feltételezem, neked ez mindegy, próbáld ki amelyik szimpatikus, és majd megtudod.

Ha viszont pálinkát akarsz inni, akkor készülj fel rá, hogy az körülbelül négyszeresébe fog kerülni egy üveg Fütyülős árának. Menj el szakboltba, ahol értenek is hozzá, kérdezd meg az eladót. Tescoban meg ilyen nagyobb boltokban is lehet minőségi pálinkát találni, csak nehezebb. Ha nem a legjobb minőséget üldözöd, de azért jót szeretnél inni, javaslom a Panyolai, Agárdi, Bolyhos pálinkákat. Ha engem kérdezel, a szilva az igazi pálinka, de ez is ízlés kérdése. A mézeseket kerüld. Ágyas pálinkát keress, az "ágyas" kifejezés arra utal, hogy gyümölcságyon érlelték. Gyümölcsöt is találsz ezeknek a pálinkáknak az üvegében.

2017. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Kinek melyik. Nyilván nem lehetnek egyformán szarok, valamelyik kevésbé, valamelyik meg már inkább fos kategória.
2017. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Számomra a csokis mogyorós fütyülős :)
2017. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Afonyas
2017. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én inkább likőrnek nevezném őket, de nekem a szamócás
2017. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!