Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan hogy harmadnaposság?

Van olyan hogy harmadnaposság?

Figyelt kérdés
Két napja rúgtam be, tegnap nagyon rosszul voltam, de még ma is érzem a hatását,kb egész nap fáj a fejem és fáradt vagyok.
2016. dec. 30. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jartam bulizni kemenyen elofordult hogy meg hetfon se voltam a toppon..:D szoval szerintem van
2016. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Állítólag még negyednaposság is lehet, de még senkivel nem találkoztam aki azt mondta hogy negyednapos volt, viszont egyszer-kétszer én is eljutottam a harmadnaposságig.
2016. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
hogyne lenne... fiatalon a pénteki bulizást általában vasárnapra hevertem ki, feltéve ha szombaton nem folytatódott :D
2016. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, én tavaly szilveszterkor rúgtam be úgy hogy csak harmadikára jöttem helyre.
2016. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, persze. De kiküszöbölhető. Először is azzal ugye, hogy nem iszunk a berúgásig. :)


De oké, megtörtént a baleset, akkor pedig igaz a "kutyaharapást szőrével" módszer.

A gyógysör vagy gyógyfröccs elfogyasztása jótékony tud lenni, természetesen csak fokozottan ügyelve a mértékre. De egy hirtelen alkohol-mérgezés után (mert a részegség tulajdonképpen az) a hirtelen megvonás is kellemetlen tud lenni, ezért kell fokozatosan leállni az italozással. Ha ez így történik, akkor nincs harmadnaposság.


Az a bizonyos gyógysör a közhiedelemmel ellentétben nem a másnaposságot gyógyítja meg (vagy igen, vagy nem, sok tényező függvénye), viszont a harmadnaposságot megelőzi.

2016. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van.:D Emlékszem Sziget után én legalább négy, de inkább öt napig kegyetlen "másnapos" voltam. Az elfogyasztott alkohol mennyiségtől függ. Előfordulhat, hogy több nap kell, amíg a májad fel tudja dolgozni, és mindtől megszabadulsz.
2016. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!