Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti éreztetek már olyat, hogy...

Ti éreztetek már olyat, hogy nem akartok kijózanodni?

Figyelt kérdés
Részegen minden szebb. :/
2017. jan. 6. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Elég rossz életed lehet akkor...
2017. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Már jópárszor.

De erre azzal kell válaszolni, hogy jóval ritkábban iszol, mert ez bizony az alkoholizmus jele.:/

2017. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen és az ember ilyenkor kezdi mértéktelenül önteni magába a piát, mert meg akarja tartani azt a "jó érzést". Viszont ennek olyan kegyetlen rosszullét és másnaposság lesz az eredménye, hogy egyáltalán nem éri meg. Ráadásul emiatt lesz az ember alkoholfüggő, nem számít már neki a rosszullét, csak legyen mámoros. Saját tapasztalat.
2017. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Volt egy kb két hónapos időszak amikor csak részegen éreztem jól magam. Rengeteget ittam, volt hogy két héten át mindennap. Elég zűrös életem volt akkoriban, családi problémákkal, lelki gondokkal és hasonlókkal.


Végül kimásztam belőle, köszönhetően a legjobb barátomnak aki egyszer nagyon durván elbeszélgetett velem, de nem volt könnyű. Gyere ki te is ebből, nem jó és nagyon veszélyesen közel visz az alkoholizmushoz. Hidd el, minden jobb lesz egyszer, azóta nekem is kitisztult sok minden, rendbe jöttek a dolgaim.

Vigyázz magadra, ez nem egy vicces dolog. 18L

2017. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
asszem ezért tartják a piát veszélyesebb drognak a fűtől mert legálisan dönthetsz róla mikor akarsz józanodni de azért jól keresztbe is tehetsz magadnak a másnapokkal meg még jobban is rombol elvileg
2017. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én évekig éreztem ezt.
2017. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek! Amikor szakítottam a barátnőmmel utána két hétig mindennap megittam két sört, volt, hogy 3-at. Utána mikor már jobban éreztem magam már csak heti 3-szor ittam és most már csak heti egyszer iszom.


Egy ittas embernek ok kell ahhoz, hogy józan legyen! Keresd meg ezt az okot ne azt várd, hogy majd az ok talál meg téged!

2017. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!