Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol kapható 15%-os száraz...

Hol kapható 15%-os száraz vörösbor?

Figyelt kérdés
A Wunderlich Cabernet Sauvignon, illetve a Wunderlich Merlot egy ideig kapható volt 14%-os, 14.5%-os, és 15%-os változatban, de ma már csak 13.5%-osat találok a boltokban.

2017. jan. 20. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Fagydesztillálással 25 öset is tudsz csinálni....
2017. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben egyszer voltak "Francia hetek". Akkor vettem ott egy 14,5%-os bort aminek az árát is elkérték és nagyon finom volt. Csak azt nem tudom hogy időszakos vagy állandó termék volt-e, mert azt nem néztem.


Szerintem nézd meg a Lidl-ben, mert ott a hasonló méretű szupermarketekhez képest mindig elég nagy borválaszték van.

2017. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Villányban inkább az okoz gondot ha 14-15% alatt keresel komolyabb borokat. Már portugieseről felfele szinte minden hatalmas alkohollal jön ki ha a Wunderlich árfíkvést nézzük. Nem értem a problémát.
2017. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!