Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » J&B whiskyről vélemények?

J&B whiskyről vélemények?

Figyelt kérdés
Aki kóstolta milyennek találta? Azt olvastam neten hogy az alapváltozatot is 8 évig érlelik, ez alapján nem tűnik rossznak. Érdekesség, hogy itthon hiperben nem lehet kapni, netes webshopokon meg kb. a Jack Daniel's old no 7-tel egy árban mozog(7-9 ezer/l) ezzel szembe Erdélybe szinte minden boltban kapni és a Johnnie Rednél is némileg olcsóbb, jobb helyeken 4200-4300/l. Na most én nyáron megyek Erdélybe. Érdemes lenne vennem pár üveggel, mit gondoltok?

#whisky #J&B rare
2017. jan. 24. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Kostoltál már Jack Danielst??? Ha igen akkor tudod hogy az a legjobb whisky és most nem azért mert mekkora hype volt/van körülötte. Eszméletlen finom :)
2017. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze hogy ismerem a Jack-et. Nagyon jól iható, de elég gyenge a karaktere. Nekem nem az a kedvencem, én a skót whiskyket általában jobban szeretem, persze a piros johnny, Ballantines finest stb.-t veri az alap Jack, de nálam egy fekete johnnyval szemben igen csak alul marad. Ugyanakkor téged is megértelek, nem egyforma az ízlése az embereknek, van aki egész egyszerűen nem bírja meginni a scotch-ot csak az amerikai whiskyket :)
2017. jan. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!