Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől olyan drága a vodka?

Mitől olyan drága a vodka?

Figyelt kérdés
A pálinkát értem, de a vodkát...

2017. jan. 30. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel, hogy drága lenne. Persze nem a legdrágábbat szoktam venni (de nem is a Tesco gazdaságos vodkát meg hasonlókat), de szerintem tökugyanolyan az íze mindnek (és egyiktől sem kapok két hétig tartó másnaposságot), főleg ha összeöntöm narancslével, mert magában elég ihatatlan számomra.
2017. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az adótól.
2017. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem drága.
2017. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem drága, pedig nem a legalját iszom.

A jó whisky, az már picit drága :)

2017. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átlagban már 2-3 ezer forintért kapsz elfogadhatót. Nem hinném, hogy olyan drága.
2017. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Phoney ***** válasza:
Ho'zistenbe érted, hogy drága? A vodka az az égetett szesz, amihez a legolcsóbban hozzá lehet jutni. (3e Ft/L/37,5%-tól) Abban igazad van, hogy gyártói részről párszáz forint/liter, de van a világon jövedéki adó, ÁFA, kereskedői árrés, NETA is (bár az olcsóbbaknál utóbbit kikerülik növénykivonatokkal, egyébként kb. literenként egy ezres).
2017. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem mi a jó benne,kb undorító magában,naraccsal is fura íze van...

Pálinkát megtudom érteni,annak van kis varázsa (a minőséginek nem a 180 ft-os actimell-nek)...

2017. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Phoney már az olcsóbbak sem kerülik ki a NETA-t. Elsejétől jelentősen megdrágultak. Fél literes royal meg kalinka újabban 2900Ft a tescoba, eddig 2000Ft volt, de még a fokos vodka is már 2200Ft fél liter. Ha elfogynak a tavalyi készletek mindenhol, minden bizonnyal nem nagyon lesz itthon vodka 3 ezer Forintos literáron.
2017. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:

tegnap 22:09

Ahol én veszem, ott most drágult a Forel. 3E Ft/literre. Lehet, hogy a tavalyi készletet árulják, de akkor eddig meg a tavalyelőttit?:) De a lényeg, hogy ez nem a vodkáról szól, minden égetett szesz legalább olyan drága, mint a vodka. Rumot, brandyt, whiskyt (akármit, ami nem finomszesz) csak lényegesen drágábban kapsz.

2017. jan. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!