Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez átlagos, vagy én nem bírom...

Ez átlagos, vagy én nem bírom az alkoholt?

Figyelt kérdés

Kb 70kg férfi vagyok, világ életemben nem bírtam az alkoholt. Tudom aki nem bírja ne igyon... csak egy kérdés, mást is ennyire kiüt 4 korsó sör?


Beírtam egy kalkulátorba a 4 korsó sört, és szerinte előfordulhat, hogy már részeg voltam. Hányinger érzet megvolt és ma brutálisan másnapos vagyok, szétrobban a fejem... Más is van, aki ennyire szerencsétlenül bontja az alkoholt?

Egy haverom szintén négyet ivott, kutya baja, de ő komolyan mondom 10 sörnél is ugyan ilyen, ő azt mondta nem képes berúgni a sörtől, irigylem is érte...


2017. jan. 31. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nem bírod.
2017. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerek én is olyat aki 3 sörtől már részeg, 4-nél behányik, pedig ő közel 80kg. Van aki gyengébben bírja. Te is ezek közé tartozol.
2017. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem bírod túl jól, de azért annyira nem durva, ha nem szoktál inni. de ez sokmindentól függ, van, hogy én is kb azt érzem 4 korsó sörtől, mint te, (bár én lány vagyok), máskor meg simán tudok mellé még inni feleseket is rosszullét nélkül.
2017. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bírod jól, ne igyál inkább :)

Nem vagyunk egyformák.

A párom kb. 100 Kg, 4 sör után másnap pont úgy érzi magát, mint te. Egy ismerősöm egy sörtől is alkoholmérgezés-szerű tüneteket produkál. Kétszer ivott életében, másodjára ügyeletet kellett hívni hozzá. Az ő szervezete egyáltalán nem tud mit kezdeni az alkohollal.

Ha társaságban iszol, válassz alacsonyabb alkohol tartalmú sört és állj meg 1-2 korsónál.

A bort nem szereted? Van, aki a sörtől nagyon másnapos, de a bortól semmi baja.

2017. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, a bort azt sokkal jobban bírom :)
2017. febr. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!