Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most akkor melyik a jobb a...

Most akkor melyik a jobb a Heineken, vagy az Igazi csíki?

Figyelt kérdés
pártállástól, hazaszeretettől függetlenül-egy sört nem ivó

2017. febr. 6. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidit..


Második hsz az enyém... de egy sört nem ivót miért érdekel ez a dolog?

2017. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bőven jobb sörök mint a Csíki de a Ciuc-nál azért jobb, mert gondolom így értetted a kérdést hogy a Csíki a jobb vagy a Heineken által forgalmazott Ciuc. De végül is mindegy, a Heinekennél is jobb a Csíki nem csak a Ciucnál. Ezt nem hazaszeretetből mondom, tudok ellenpéldát is mondani. A Pilsner Urquell és a Krusovice szerintem jobb mint a Csíki.
2017. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jobb mint a Ciuc vagy a Heineken, de sajnos egyet kell értenem az előzővel, hogy a cseh söröket, akár a Zubr vagy az Argus maestic nem tudja utolérni. Ellenben a Ciuc sokkal olcsóbb sör a Csíki-nél.
2017. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Abszolút ízlés függő. Én szeretem a sört, bár inkább boros vagyok. De pl. nyáron, esténként jól tud esni 1-2 sör. Nekem ez a Csíki bejött. Amíg ezt nem kóstoltam, a Kozel volt sörből a kedvencem, de amikor kíváncsiságból vettem egy Csíkit, hát az nekem más dimenzió volt. De mondom, ízlések és pofonok.


Egyébként ha rám hallgatsz, hagyod a fenébe a sört, és iszol egy jó pohár villányi portugieser-t vagy cabernet-sauvignon-t.

2017. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem, a rendes Heini-re gondoltam, inkább vizet iszom
2017. febr. 7. 09:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy csiki mézeset, gyerekek én nem szeretem annyira a sört csak tényleg nyáron szoktam inni, de nekem nagyon izlett. Nem az a megszokott kesernyés iz volt hanem érezni lehetett benne a mézes,édeskés izt. Nekem nagyon bejött, bár 700 ft os sört nem fogok inni sűrűn az tény de az pl: 9% os.
2017. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6-os, nem gondoltam volna, hogy a Csíki Mézes valakinek tetszhet... nálam a lefolyóba végezte olyan töményen édes volt, a Fullers Honey Dew ezerszer jobb. A "megszokott" keserű íz... hááát már akinek, kapásból úgy 50-60 nem keserű sör eszembe jutott, de biztos, hogy több is van.
2017. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Izlések és pofonok, nekem nagyon bejött. Ebből látszik nem vagyok az a nagy sörös, ritkán guritok le :)

Véleményem szerint finomabb mint a heineken ,viszont ára nagyon borsos, nem tudnám megfizetni mondjuk napi szinten ha meló után innék egy sört.

2017. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A Heineken sosem jelentett minőséget, bármennyire is szeretik ezt hinni az emberek.


Egyébként most így belegondolva, ismerek olyanokat, akik imádják a gejl édes dolgokat, szóval visszavonom azt a kijelentésemet, hogy senkinek nem tetszhet a Csíki Mézes. Viszont ha alkalomadtán jó mézes sört innál, akkor menj be egy Intersparba és kapj le a polcról egy Fullers Honey Dew-et. ;)

2017. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Köszönöm az ajánlást, feltétlen megfogom kóstolni ha arra járok :)
2017. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!