Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az elmúlt egy évben lett...

BiTOPro97 kérdése:

Az elmúlt egy évben lett valami új, van valami divatos party-ra a pultokon italokban, és mik?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 08:46
 1/5 anonim válasza:
91%
He?!
2017. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem fuss neki még egyszer a kérdésnek, ha valami értelmes választ szeretnél.
2017. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
gina-t vagy higított metamfetamint tesznek bele, jobb helyeken esetleg kokót (de szintén agyonhígítva)
2017. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A kommunikációs csatorna vulkánjai sokkal jobban befolyásolják a napkitörés okozta hallucinációt a vidékeken.
2017. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Öt óra alvás után reggel megbeszélt árú átvételre mentem. És így sikerült ezt alkotnom. Amúgy az italt szállító hozza nagyjából, most indulhat, de max. 20 perc.


Kérdés az lett volna: sörben és röviditaléban milyen új dolgok lettek divatosak tavaly; és milyen új márkák lettek divatosak; de pálinkában és abszintban például? - a szállító és a húgom mondott újakat. Én boros vagy mediterrán régió nyugati és délnyugati borait iszom. De azért mire ide eljutottam megismertem a borokat és követem, bár ha nem születésnapi bulim nálam lenne, akkor én lennék a józan sofőr. Ital nélkül lazább vagyok és anélkül is jól érzem magam, italtól érzem, hogy kevesebbet fogok fel és csökken az érzékelésem, amitől akár néhány felestől is, úgy érezhetem magam, mint akinek víz alányomták a fejét, és fuldokló.

2017. febr. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!