Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Magyarországon miért divat...

Magyarországon miért divat kocsmázni?

Figyelt kérdés

El megyek egy faluba a főtéren sehol senki, de a kocsma dugig van...

Divat alkoholistanak lenni?



2014. jan. 1. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te sem láttál még brit fiatalokat inni...
2014. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Itt ez a menő, úgyhogy próbálj meg mihamarabb alkalmazkodni, mert kinéznek majd.
2014. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországban is tele vannak a pub-ok, az összes bar tele fiatal idős emberekkel. És reggel miután az anyukák beadták a suliba a gyereket, beülnel egy kávéra, egy pohár borra ...

Komolyan mint a csürhe valami kos eldugott faluban....

2014. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ismerősökkel iszogatni jó.
2014. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nézz utána az "alkoholizmus" szó jelentésének.
2014. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hahhaha, jó vicc, a németeknél meg az a szokás karácsonykor, hogy jön a baráti és ismerősi társaság megdicsérni a fát, és akkor cserébe itatni kell őket :))) Én örülnék, ha inkább a kocsmát választanák helyettünk...
2014. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a finn fiatalok is ugyanezt teszik. Meg alapoznak az albérletben pl. Fisherman's Friend cukorkával izesített vodkával...
2014. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz faluba menni, Pesten lakom és itt is minden kocsma tele, kora reggeltől zárásig kint látom a kocsma előtt a bagósokat.
2014. jan. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 doboszoli ***** válasza:
83%

Ha soha többé nem lesz egy pontom sem, akkor is kijelentem, szoktam, és szeretek kocsmába járni.

De:

Az én olvasatomban a "normális" beszélgetős, iszogatós, netán jó minőségű italokat forgalmazó hely is kocsma, nem csak a sarki "gladiátorképző". A nap, a hét lecsengésekor jól esik pár szót váltani hasonló kaliberű, felfogású emberekkel, esetleg kicsit politizálni, focit kibeszélni(ezekhez "mindenki ért"). Nem feltétlen kell hülyére inni magát az embernek. Persze ez "kintről" nem látszik, sokak agyában a kocsmába járó ember iszákos, kötekedő, elveszi a pénzt a családjától, stb. Persze ilyen is van.

Szóval szerintem amíg a kontroll működik, a dolog helyénvaló.

2014. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miert hol nem divat?
2014. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!